Geheel appartement
Ferienwohnung Biene
Fotogalerie voor Ferienwohnung Biene





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Geheel appartement
Max. aantal: 444 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Pet friendly apartment
Pet friendly apartment
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Parking beschikbaar
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- De stad heft de volgende belasting: EUR 3.05 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.70, per nacht voor gasten van 7 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
- Toeslag voor beddengoed: EUR 10 per persoon, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 3 per huisdier, per nacht
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
- Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Ferienwohnung Biene Apartment Sankt Andreasberg
Ferienwohnung Biene Apartment
Ferienwohnung Biene Apartment Landkreis Goslar
Ferienwohnung Biene Landkreis Goslar
Apartment Ferienwohnung Biene Landkreis Goslar
Landkreis Goslar Ferienwohnung Biene Apartment
Ferienwohnung Biene Apartment
Apartment Ferienwohnung Biene
Ferienwohnung Biene Apartment
Ferienwohnung Biene Braunlage
Ferienwohnung Biene Apartment Braunlage
Over deze buurt

An der Rolle 9A, Braunlage, NDS, 37444
In de buurt
Nationaal Park Harz1 min. rijden - 2.0 km
Oude stad van Quedlinburg56 min. rijden - 71.7 km- Samson mijn5 min. wandelen - 0.4 km
- Sommer-Rodelbahn St Andreasberg13 min. wandelen - 1.1 km
- Wurmberg Gondola12 min. rijden - 12.8 km
Lokaal vervoer
- Station Herzberg Schloß - 24 min. rijden
- Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 91 min. rijden
Restaurants
- Tuttobene Pizzeria & Cafeteria13 min. rijden
- Jasper13 min. rijden
- Ristorante & Pizzaria Rialto13 min. rijden
- Restaurant Altes Forsthaus13 min. rijden
- Grimbart’s13 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Ferienwohnung Biene
Beoordelingen
8,0







