Aapartamentoos ligt in Bratislava in de historische wijk. Paleis van Primaat (Primaciálny palác) en Kasteel Bratislava zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Bratislava Kerstmarkt en Eurovea. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Zimný štadión Ondreja Nepelu. Bekijk onze reisgids voor Bratislava
14 Ventúrska, Bratislava, Bratislavský kraj, 811 01
In de buurt
Kathedraal van St. Martin
2 min. wandelen - 0.2 km
Paleis van Primaat (Primaciálny palác)
3 min. wandelen - 0.3 km
Most SNP
3 min. wandelen - 0.3 km
Kasteel Bratislava
5 min. wandelen - 0.4 km
Bratislava Kerstmarkt
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Bratislava Hlavna - 3 min. rijden
Bratislava (BTS-M.R.Stefanika) - 12 min. rijden
Restaurants
Starbucks
2 min. wandelen
Konditorei Kormuth
2 min. wandelen
BARROCK
1 min. wandelen
Gatto Matto Bistro
1 min. wandelen
Fach
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Aapartamentoos
Dit rookvrije appartement beschikt naast een geldautomaat/bankservice over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een koffiezetapparaat/waterkoker en gratis flessenwater zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Aapartamentoos heeft 12 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: EUR 25 per nacht
Badkamer
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Huisdieren verblijven gratis
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geldautomaat
Gratis mineraalwater
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
In een historische wijk
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
12 units
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 17
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Antigeen voor Covid-19 of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 2 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. De test mag niet langer dan 48 uur voor het inchecken zijn worden afgenomen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: EUR 25.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aapartamentoos Apartment
Aapartamentoos Bratislava
Aapartamentoos Apartment Bratislava
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aapartamentoos?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Aapartamentoos?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Aapartamentoos van één nacht voor twee volwassenen op 14 mei 2026 min. € 130, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Aapartamentoos inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Aapartamentoos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Aapartamentoos?
Dit appartement ligt in Staré Mesto, vlak bij Kathedraal van St. Martin en Bratislava Kerstmarkt. Ook Paleis van Primaat (Primaciálny palác) en Kasteel Bratislava liggen op 10 minuten wandelen. Station Bratislava Hlavna ligt op 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aapartamentoos
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 18 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 18 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 18 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 18 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 18 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Scott
4 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Apartment was perfectly located. It was quiet, clean, and everything I wanted.
Scott
3 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Anthony
28 aug 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Comfortable apartment in a great area.
A nice apartment, good size, comfortable bed and a great location.
Anthony
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Edward
Reisde met een groep
12 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Easy access. Nice and clean.
Edward
1 nacht verbleven in april 2024
8/10 – Goed
Paul
4 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Nice Option, Convenient Location, but...
The property was very convenient to all the things we wanted to see in Old Bratislava. The apartment was clean overall (though when I took my wipes to the banister, it was very dirty). Shower and bathroom were very modern and nice. We were located on the third floor, so be prepared to walk up stairs if that is an issue (not for us, though getting suitcases up and down took some time). Worst part of this selection was the communication w/property manager. I called several times in the days leading up to our stay before they texted the code to get into the foyer, but then they never sent the phone number or key code for our room. If it hadn't been for another guest who gave me the correct phone number, we would not have been able to get into our room. If you called the number given in the reservation, no one answered and the messages were all in Slovak. And none of my calls were returned. Otherwise, a good option if you are looking for something other than a hotel. Kind of Euro-modern in style. Small, but efficient. Please work on better and more consistent communication.
Paul
3 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Alan, Orange
29 sep 2023
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Alan
1 nacht verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Cynthia
30 jun 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Très bien situé, grand appartement bien climatisé. Plusieurs éléments manquants ou endommagés (pas de shampoing, robinet coule, etc). Très bruyant entre 10PM et 2:00 Am, le soir, à proximité d’un bar.
Cynthia
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Dewon
Reisde met een groep
4 nov 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was in an excellent location and not expensive
Dewon
10/10 – Uitstekend
silvia helena
26 aug 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Vou voltar
Apartamento confortável e muito limpo. Fomo atendidos pelo Kico, pessoa super atenciosa e prestativa.
silvia helena
3 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
14 aug 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Best stay ever!
Best stay ever!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
diane
4 mei 2020
Positief: Netheid
diane
3 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Dmitry
Reisde met een groep
3 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dmitry
2 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Cristian
Reisde met familie
15 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cristian
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Mark, Vancouver
Reisde met partner
15 feb 2020
Positief: Netheid
The location is great, the bathrooms are modern with a nice shower and the beds are super comfortable.
Mark
4 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
3 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Anil
3 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good location
Very helpful staff, very good rooms, located in heart of the old town, in walking distance to places to be visited. Will stay again here
Anil
1 nacht verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Yu, Qingdao, China
Zakenreiziger
3 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
location really good, and room is comfortable and cleaning. i will give my friend some introduce to get more booking for here.
Yu
2 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Özkan
23 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect Place in Bratislava
The place is very clear and in perfect location. Every sightseeing place in Bratislava is in walking distance. Interior is large and well designed. Only thing, you can sometimes hear your neighbor. But it is an old place in the end. It isn't a disturbing issue. It was the best place we stayed during our Middle Europe trip. We absolutely advise this place.