Comfortable Holiday Home With 2 Bathrooms, in the Bruchttal ligt in Brakel. Geniet van de prachtige natuur bij Natuurpark Teutoburgerwoud-Eggegebergte en Natuurpark Solling-Vogler. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Hufeland Therme en Westfalen-Therme. Vogelpark Heiligenkirchen en Aqualip zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Brakel
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Comfortable Holiday Home With 2 Bathrooms, in the Bruchttal
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een buitenzwembad over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en beschikken elk over een balkon en een douche. 14 badkamers en kookplaten zijn enkele van de overige voorzieningen.
Comfortable Holiday Home With 2 Bathrooms, in the Bruchttal heeft 6 kamers. Elke kamer heeft een balkon. Elke kamer is in eigen stijl gemeubileerd. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Eten en drinken
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
16 slaapkamers
Badkamer
14 badkamers
Douche
Buiten
Balkon
Terras
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toeslag: EUR 10 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
6 units
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor middernacht
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met incheckinstructies.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10.0 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: EUR 80.0 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10.0 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Beschikt Comfortable Holiday Home With 2 Bathrooms, in the Bruchttal over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Comfortable Holiday Home With 2 Bathrooms, in the Bruchttal?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10.0 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Comfortable Holiday Home With 2 Bathrooms, in the Bruchttal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Comfortable Holiday Home With 2 Bathrooms, in the Bruchttal uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Comfortable Holiday Home With 2 Bathrooms, in the Bruchttal?
Dit vakantiehuis in Brakel ligt op enkele stappen van Natuurpark Teutoburgerwoud-Eggegebergte en op 15 km van Rathaus van Brakel en Schloss Rheder. Ook Husarenmuseum Rheder en Holsterturm liggen op 15 km afstand.