Gehele woning·Particuliere eigenaar

PARDOS HOUSE (three blocks from the main square)

Fotogalerie voor PARDOS HOUSE (three blocks from the main square)

3 slaapkamers, wifi
Badkamer
Woonruimte
3 slaapkamers, wifi
Woonruimte

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 9

Populaire voorzieningen

  • Droogkast
De huidige prijs is € 190
3 apr - 4 apr

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

PARDOS HOUSE (three blocks from the main square)

Department located a few blocks from the main square, comfortable, you find restaurants agencies, near the train station, you have a bicycle available to explore the place, you can also find cleaning transport services, and if pets are allowed. If you are interested in knowing the cathedral and the typical restaurants of the city, do not hesitate to ask the owner as we provide free information.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers

Wasvoorzieningen

  • Droogkast
  • Wasserette

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Historisch centrum, een wijk in Cusco. Geniet van de prachtige natuur bij Vogels Kijken in Peru en Orellana Pumaqchupan Park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Natuurhistorisch Museum en Casa DARTE - Centro de Artes Escénicas. Planetario María Reiche (Cusco) en Apukunaq Tianan zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cusco
Meer vakantiehuizen in Cusco
Kaart
Centro Histórico

In de buurt

  • Coricancha
    Coricancha
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Plaza de Armas
    Plaza de Armas
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Mercado San Pedro
    Mercado San Pedro
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kathedraal van Cusco
    Kathedraal van Cusco
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kerk van San Blas
    Kerk van San Blas
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Cusco Wanchaq - 5 min. wandelen
  • Cusco (CUZ-Internationale luchthaven Alejandro Velasco Astete) - 5 min. rijden

Restaurants

  • La Valeriana - Bake shop
    6 min. wandelen
  • Chull's
    5 min. wandelen
  • La Quinta Comida Peruana
    4 min. wandelen
  • Pizzeria La Nostra
    1 min. wandelen
  • Don Esteban & Don Pancho
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij PARDOS HOUSE (three blocks from the main square) ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij PARDOS HOUSE (three blocks from the main square) ?

Vandaag, 2 apr. 2026, kost een verblijf bij PARDOS HOUSE (three blocks from the main square) van één nacht voor twee volwassenen op 3 apr. 2026 min. € 190, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij PARDOS HOUSE (three blocks from the main square) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij PARDOS HOUSE (three blocks from the main square) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat PARDOS HOUSE (three blocks from the main square) ?

Dit vakantiehuis ligt in Historisch centrum, op 15 minuten wandelen van Orellana Pumaqchupan Park en Plaza de Armas. Centro de Textiles en Centro Qosqo de Arte Nativo liggen op enkele stappen afstand. Station Cusco Wanchaq ligt op 5 minuten wandelen en naar Station San-Pédro is het 13 minuten wandelen.

Beoordelingen over PARDOS HOUSE (three blocks from the main square)