Geheel appartement

Ski-in studio at Arc 1600 with Wifi and pets allowed

Fotogalerie voor Ski-in studio at Arc 1600 with Wifi and pets allowed

Een modern gebouw met meerdere verdiepingen, grote ramen en een schuin dak.
Een met sneeuw bedekte helling met een moderne skilift en een gebouw met een gebogen dak.
Een kamer met twee bedden, een stapelbed, een houten hoofdbord, een ingelijst kunstwerk en een tafel met stoelen.
Een douche met een verchroomde douchekop en slang, betegelde wanden met blauwe mozaïek patronen en houten plafondbalken.
Een keuken met een magnetron, koffiezetapparaat en vaatwasser.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ski-in studio at Arc 1600 with Wifi and pets allowed

  • UW APPARTEMENT Voor uw skivakantie of uw zomervakantie in het Arc 1600 resort, boek deze studio gelegen aan de voet van de hellingen die profiteert van een noordelijke blootstelling. Deze studio van 23 m² is geschikt voor maximaal 3 personen en bevindt zich op de 1e verdieping van een woning zonder lift (ingang nr. 3). Slaapplaatsen In de woonkamer zijn er 2 eenpersoonsbedden en 1 hoog bed. De keuken Het is uitgerust met elektrische kookplaten, een oven / magnetron combinatie en een koelkast. Sanitaire voorzieningen Tot uw beschikking, een doucheruimte met toilet. Aanvullende uitrusting Een televisie, gratis toegang tot wiffi en een ski-locker. Aanvullende informatie Beddengoed is inbegrepen, behalve voor een kort verblijf en in de zomer. Het gebouw heeft 7 verschillende ingangen. Ingang nr. 7 ligt het dichtst bij het centrum en de winkels en ingang nr. 1 is het verste. De overgang van de ene ingang naar de andere gebeurt via een externe trap.

    UW RESIDENTIE Deze typische Arc 1600 residentie is ideaal gelegen aan de voet van de hellingen en skiliften en op een steenworp afstand van het centrum van het resort met zijn winkels en restaurants. Collectief parkeren in de buurt. Mogelijkheid tot gratis wifi-toegang door verbinding te maken met: "Neptune internet services" Kies het netwerk met de naam: CASCADE De beveiligingssleutel: cascade537
    Toeristenbelasting ter plaatse te betalen

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Bourg-Saint-Maurice in het stadscentrum. Les Arcs en Skiresort Peisey-Vallandry zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Montchavin-les-Coches Ice Rink en École de Ski Oxygène zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bourg-Saint-Maurice
Meer appartementen in Bourg-Saint-Maurice
Kaart
Les Arcs 1600, Auvergne-Rhône-Alpes

In de buurt

  • Een besneeuwde bergdorp met houten huizen en een skipiste.
    Les Arcs
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een met sneeuw bedekte bergketen met duidelijke richels en valleien.
    Skiresort Peisey-Vallandry
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een groep mensen snowboarden op een besneeuwde helling, met bergen op de achtergrond.
    Mont Blanc
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Cachette-skilift
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Les Arcs Funiculaire
    2 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Bourg-Saint-Maurice (QBM-Station Bourg-Saint-Maurice) - 22 min. rijden
  • Geneva International Airport (GVA) - 137 min. rijden

Restaurants

  • La Folie Douce - Les Arcs
    11 min. rijden
  • Chez Boubou
    7 min. rijden
  • La Pierre Blanche
    13 min. wandelen
  • Le Sanglier Qui Fume
    13 min. wandelen
  • Voga Goga
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ski-in studio at Arc 1600 with Wifi and pets allowed?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ski-in studio at Arc 1600 with Wifi and pets allowed inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ski-in studio at Arc 1600 with Wifi and pets allowed uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ski-in studio at Arc 1600 with Wifi and pets allowed?

Dit appartement ligt in het centrum van Bourg-Saint-Maurice, vlak bij Mont Blanc en Les Arcs. Ook Cachette-skilift en Les Arcs Funicular liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

8,0

Zeer goed