100m from ski slopes, 1st floor, swimming pool, balcony, tv, 31m², Les Arcs
In de Noordelijke Alpen van Frankrijk, bevindt de residentie Le Ruitor zich in het dorp van Charmettoger in Les Arcs 1800. ZE is dichtbij een blauwe piste. De stoeltjeslift van Le Jardin Alpin is op 100 m en de skischool is op 500 van de residentie. U heeft toegang tot de winkels op 200 m van de residentie. gemiddelde oppervlakte 31 m². 1e verdieping. orientatie : zuid, West. woonkamer met bedbank. kamer met 2 stapelbedden. keukenblok met boiler, koffiezetapparaat, combi magnetron, broodrooster, vaatwasser, keukenplaten, koelkast. douche met douche. gescheide toilet. balkon. wasmachine. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.
dit appartement ligt in Bourg-Saint-Maurice in de bergen. Les Arcs en Skiresort Peisey-Vallandry zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals bergbeklimmen, wandelen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Arc-1800
Beschikt 100m from ski slopes, 1st floor, swimming pool, balcony, tv, 31m², Les Arcs over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 100m from ski slopes, 1st floor, swimming pool, balcony, tv, 31m², Les Arcs?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 100m from ski slopes, 1st floor, swimming pool, balcony, tv, 31m², Les Arcs inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 100m from ski slopes, 1st floor, swimming pool, balcony, tv, 31m², Les Arcs uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat 100m from ski slopes, 1st floor, swimming pool, balcony, tv, 31m², Les Arcs?
Dit appartement in Bourg-Saint-Maurice biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Villards (Les Arcs 1800)-skilift, Les Arcs en Chantel-skilift. Ook Vagere-skilift en Transarc-kabelbaan liggen op 5 minuten wandelen.