Fotogalerie voor Lemon Apartment with Garden and Sea View





Geheel appartement
2 slaapkamers Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 21 december t/m 31 oktober betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht (tot 6 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 20 december betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 6 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
- Toeslag voor babybed: EUR 25 per verblijf
- Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 25 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT008008B4DOHEZFJA
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lemon With Sea View Bordighera
Lemon Apartment with Garden Sea View
Lemon Apartment with Garden and Sea View Apartment
Lemon Apartment with Garden and Sea View Bordighera
Lemon Apartment with Garden and Sea View Apartment Bordighera
Over deze buurt
dit appartement ligt in Bordighera. Bezoek Casino Monte Carlo en Fondazione Pompeo Mariani, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Mercato Coperto Bordighera en Ventimiglia markt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Monte Carlo Formula 1-racecircuit of Piatti Tennis Center.

Via Selva Dolce 1, Bordighera, IM, 18012
In de buurt
- Piatti Tennis Center - 16 min. wandelen - 1.4 km
- Bordighera Strand - 17 min. wandelen - 1.5 km
- Villa Garnier - 19 min. wandelen - 1.6 km
- Haven van Bordighera - 2 min. rijden - 1.4 km
- Ventimiglia markt - 7 min. rijden - 6.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Bar Nadia - 19 min. wandelen
- Voglia di Gelato - 18 min. wandelen
- La Casa del Caffè - 19 min. wandelen
- Buga Buga - 19 min. wandelen
- Graffiti Pub - 3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Lemon Apartment with Garden and Sea View
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.