Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Vintage!!!
Appartement in Cenon
Fotogalerie voor Vintage!!!





Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Small house
Small house
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
De prijs is € 89
inclusief belastingen en toeslagen
8 feb - 9 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
CENON/Bordeaux bastide
In de buurt
Cap Sciences4 min. rijden - 2.1 km
Pont Jacques Chaban-Delmas4 min. rijden - 2.1 km- Le Rocher de Palmer14 min. wandelen - 1.2 km
- Parc de l'Ermitage18 min. wandelen - 1.5 km
- 4 Paviljoens Winkelcentrum4 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
- Station Cenon - 2 min. wandelen
- Arrêt de Tram Cenon Gare - 3 min. wandelen
- Bordeaux (BOD-Merignac) - 31 min. rijden
Restaurants
- Belvédère5 min. rijden
- Gargalou5 min. rijden
- New School Tacos3 min. wandelen
- Bar de la Marine6 min. rijden
- Restaurant Latitude 206 min. rijden








