Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Pousada Gira Sol ligt in het stadscentrum en vlak bij de luchthaven in Bonito. Bezoek Project Jibóia, een populaire bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Praça da Liberdade en Stadsbaden. Ook Ria Formosa natuurpark en Gruta de São Miguel zijn zeker een bezoekje waard.In deze regio komen natuurliefhebbers gegarandeerd aan hun trekken. Je kunt hier wandel- en fietsroutes afleggen, een ecotour volgen en tokkelen of een fiets huren. Bekijk onze reisgids voor Bonito
Pousada Gira Sol bevindt zich dicht bij Project Jibóia en biedt een gratis ontbijtbuffet, een kunstgalerij ter plaatse en designerwinkels ter plaatse. Naast een tuin genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze pousada zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, hulp bij uitstappen/tickets en een 24-uurs receptie
Rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en geluiddichte muren. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met regendouches en haardrogers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op vaste tijden en op verzoek tussen 07.00 uur en 16.00 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 09.00 uur
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Designerwinkels
Kunstgalerij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
Gebouwd in 2005
Mediterrane architectuur
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Led-tv van 32 inch
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 12 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 12 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: BRL 30 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 22.00 uur
Kinderen t/m 12 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pousada Gira Sol Inn Bonito
Pousada Gira Sol Inn
Pousada Gira Sol Bonito
Pousada Gira Sol Pousada (Brazil)
Pousada Gira Sol Inn
Pousada Gira Sol Bonito
Pousada Gira Sol Inn Bonito
Pousada Gira Sol Pousada (Brazil) Bonito
Veelgestelde vragen
Beschikt Pousada Gira Sol over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 22.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Pousada Gira Sol?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Pousada Gira Sol inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Pousada Gira Sol uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Pousada Gira Sol een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 07.00 uur en 16.00 uur. Er geldt een toeslag van BRL 30 per persoon.
Waar staat Pousada Gira Sol?
Deze pousada ligt in het centrum van Bonito, op 2 km afstand van Praça da Liberdade en Project Jibóia. Ook Stadsbaden en Ria Formosa natuurpark liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Pousada Gira Sol
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Locatie
9,6
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 305 van 354 beoordelingen
10 - Uitstekend
305
Gastenscore: 8 - Goed. 38 van 354 beoordelingen
8 - Goed
38
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 354 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 354 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 354 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Vincent
Reisde met familie
24 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vincent
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ótima pousada
Ótima pousada. Bem organizada. Piscina é bom. Quartos são amplos. Pousada é 2min à pé da rua principal, aonde tem todas restaurantes e bares. Mas longe para não ouvir nada.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Michiel
20 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel next to the center
All super good. Breakfast delicious, staff friendly, room and bed comfortable. Only comment that I will make is about the water from the shower. Not enough water flow for a good shower after an exhausting day… difficult to wash hair (if you are woman and have long hair like me). Besides this, all went super good and pleasant.
Michiel
5 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Camila
3 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful experience at Pousada Gira Sol! The location is excellent, very close to the town center, which made it so easy to explore and enjoy the nearby restaurants and shops.
The staff are absolutely amazing — super attentive, polite, and always smiling. They truly make you feel welcome from the moment you arrive.
The breakfast is delicious, with a great variety, and everything is beautifully presented. The decoration is also lovely, full of charm and thoughtful details.
Overall, everything was just wonderful. We would definitely come back! ✨
Camila
6 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Stefany
Reisde met een groep, Reisde met partner
25 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excelente, muito lindo o local extremamente limpo e organizado. Foi uma experiência incrível se hospedar na pousada, o café da manhã também muito gostoso sempre com opções diferentes!
Stefany
5 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel, sao jose dos campos
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
8 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toda a pousada é muito boa, só faltou venderem baldinho com gelo e cerveja em lata‼️
Daniel
7 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
DANIEL
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quarto confortável e todo dia uma surpresa com relação as toalhas (amamos). Café da manhã perfeito com variedade de alimentos. Piscina com hidro que fez a diferença também, principalmente quando retornamos dos passeios para relaxar. Tudo ótimo. Retornando para Bonito, será a minha pousada.
DANIEL
4 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
ALESSANDRO
18 dec 2025
ALESSANDRO
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Sergio
16 dec 2025
Sergio
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Giselle
Reisde met familie
6 dec 2025
Positief: Personeel en service
Pousada maravilhosa, quartos amplos, café muito gostoso, decoração linda, piscina deliciosa para chegar no final do dia e relaxar! Próxima ao centro. Não tem um ponto negativo.
Giselle
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ana Paula
26 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Adorei a pousada, super bem organizada, boa localização (pertinho do centro, íamos a pé para o centro), bom tamanho do quarto, funcionários muito educados e simpáticos. Super recomendo a pousada girassol.
Ana Paula
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
ALBERTO
26 nov 2025
ALBERTO
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kirk
23 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The sounds of the forest and the convenient location were great
Kirk
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Erik
Reisde met partner
20 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schön angelegte Pousada in der Nähe des Stadtkerns. Zimmer sind eher einfach eingerichtet, aber groß und komfortabel. Preis-Leistung in der Nebensaison super.
Erik
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Roland
Reisde met partner
19 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer sauber und top, Lage top, Personal sehr freundlich, Garten top, Pool beheizt top, Frühstück top, Gebühr für Badetuchausleihe sehr moderat, Parkplatz kostenlos.
Roland
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Michele jhenifer
10 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Melhor lugar de Bonito, organizado, café da manhã maravilhoso, ótima localização, seguro, completo
Super calmo, super limpo e com uma equipe super bem educados . Voltarei sempre
Michele jhenifer
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Marcelo
9 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quarto grande, confortável, limpo, cafe da manga maravilhoso, equipe prestativa e gentil. Area da piscina aconchegante, local tranquilo, sem barulho.Próximo a rua principal
Marcelo
7 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Antonio felix da silva
8 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sim
Antonio felix da silva
4 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Maria c c a
6 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quarto espaçoso, piscina deliciosa (aquecida), café da manhã muito bom
Maria c c a
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
FARLEY
1 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quarto limpo e bem cuidado, café da manhã gostoso e na medida. Equipe agradável e super disposta a auxiliar. Recomendo a pousada.
FARLEY
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Raimundo
30 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Quarto amplo, cama grande, banheiro espaçoso com chuveiro quente, sabonete líquido, shampoo e condicionador à disposição. Café da manhã farto e saboroso. Equipe muito atenciosa e gentil. A pousada é linda e tem boas opções de lazer mas como chegávamos dos passeios tarde e muito cansados acabamos aproveitando pouco. A experiência foi ótima. Esperamos retornar à pousada em outra oportunidade.
Raimundo
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Tiago
29 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Ambiente lindo, funcionários atenciosos, piscina aquecida. Quarto maravilhoso com sacada com vista para o bosque interno, arborizado e lindo, rimos muito com as toalhas em formato de tartaruga e tamanduá, uma graça. O fato de poder entrar com bebidas na pousada para mim foi um fator a mais. Sem falar no café da manhã maravilhoso!!!! Nota 1000!!!
Tiago
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Eliete
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Eliete
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Claudia
Reisde met familie
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Localização muito boa. O quarto é espaçoso e aconchegante. O café da manhã é maravilhoso.
Claudia
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
MILENA
Reisde met familie
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer