TRIBU18 bevindt zich in Chapinero, een wijk in Bogotá, en ligt vlak bij een metrostation en nabij pretparken. Centro Comercial Andino en Winkelcentrum Salitre Plaza zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Parque de la 93 en Monserrate. Salitre Mágico en Botanische tuin Bogota zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (alleen op werkdagen)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Netflix
Smart-tv van 32 inch met satellietzenders
Streamingsdiensten
Eten en drinken
Afwasmachine
Apart eetgedeelte
Bakplaat
Blender
Kookgerei, borden en bestek
Minikoelkast
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 15.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang, elektrisch deurslot
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante schadeborg: COP 1 per verblijf
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
Je dient de waarborg binnen 48 uur na het boeken via PayPal te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 15.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
TRIBU18 Bogotá
TRIBU18 Guesthouse
TRIBU18 Guesthouse Bogotá
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij TRIBU18?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij TRIBU18 zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij TRIBU18 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 06.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij TRIBU18 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 15.00 uur uit te checken.
Waar staat TRIBU18?
Dit pension ligt in Chapinero, op 15 minuten wandelen van Galerías en Movistar Arena. Ook Ambassade van de Verenigde Staten en Parque de la 93 liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over TRIBU18
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
6,8
Personeel en service
6,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
18 dec 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Poor
Paid for a superior "Design Room" at the property
This was located right next to the communal kitchen with an internal window linking the two. As a consequence all noise, smells and light from the kitchen was evident in the room, conversations and cooking starting from 5:30am, people using the washing machine from 7am and throughout the day.
I requested a room move and was offered an older, smaller room with fewer facilities with lots of street noise. Eventually I was offered an older, smaller room with fewer facilities in a sister property which I reluctantly accepted in order to be able to sleep. No form of discount was given despite it being an inferior room type.
During the 9 days stay no form of room servicing was provided - no cleaning, towel change, linen change etc.
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
rodrigo, guayaquil
19 jul 2023
rodrigo
2 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Katherin
22 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente, la habitación la entregan muy limpia, muy buen espacio, y comodidad. Nos encanto el servicio y la atención.
Súper recomendado.
Katherin
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Milton
1 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Well the host is very kind and attentive. The place is very simple and the most important is clean and quiet.