Geheel huisje

Eco Cabañas El Abuelo

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Spa
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Luxe huisje, 1 slaapkamer, en-suite badkamer

Hoogtepunten

Een gemeubileerd balkon
De binnenplaats
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Open haard
Eigen bubbelbad binnen
Verwarming
Smart-tv
  • Uitzicht op de bergen
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 queensize onderschuifbed

Luxe huisje, 1 slaapkamer, bubbelbad, uitzicht op bergen

Hoogtepunten

De binnenplaats
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Open haard
Eigen bubbelbad binnen
Verwarming
Smart-tv
Een donzen dekbed
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 queensize onderschuifbed

Luxe huisje, 1 slaapkamer, kitchenette, uitzicht op bergen

Hoogtepunten

De binnenplaats
Een aparte eetruimte
Een aparte zitruimte
Individueel gemeubileerd
Individueel gedecoreerd
Open haard
Eigen bubbelbad binnen
Verwarming
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 1 queensize bed, 1 tweepersoons onderschuifbed en 1 queensize zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Eco Cabañas El Abuelo ligt in La Calera in de bergen. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Mercedes Sierra de Pérez el Chicó en Casa Cano Galerie. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Unicentro Bogotá en Winkelcentrum El Retiro. Tren Turistico de la Sabana en Het Ondersteboven Huis zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Calera
Meer vakantiehuisjes in Bogotá
Kaart
Vda Santa Helena, La Calera, Cundinamarca, 251208

In de buurt

  • Parque de la 93
    Parque de la 93
    59 min. rijden - 36.7 km
  • Movistar Arena
    Movistar Arena
    61 min. rijden - 39.8 km
  • Ecenillo Biologisch Reservaat
    20 min. rijden - 9.3 km
  • Chingaza Nationaal Natuurpark
    21 min. rijden - 9.7 km
  • Unicentro Bogotá
    54 min. rijden - 32.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Cajicá - 51 min. rijden
  • Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 122 min. rijden

Restaurants

  • El Alto de las Arepas
    16 min. rijden
  • Sunshine Sushi & Cafe
    16 min. rijden
  • Tu Estación Café
    15 min. rijden
  • Cucina Italiana La Gloria
    15 min. rijden
  • Café Totuma
    15 min. rijden

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Eco Cabañas El Abuelo

Dit rookvrije huisje beschikt naast een spa over een tuin en houtskoolgrills. Het Engelse ontbijt is gratis. Je vindt er ook een picknickplaats. De 3 individueel gedecoreerde huisjes beschikken elk over gratis wifi en een eigen tuin. Naast luxe voorzieningen als privébubbelbaden binnen en een open haard tref je er een smart-tv met digitale zenders en Netflix aan.
Eco Cabañas El Abuelo heeft 3 kamers met privébubbelbaden binnen en een open haard. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens. Elke smart-tv van 42 inch heeft digitale zenders en Netflix.

Elke badkamer heeft een douche met een regendouche en badjassen. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn hotstone-massages en massages.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Hotstone-massages
  • Privébubbelbad binnen

Internet

  • Beschikbaar in de boshut: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Gezinsvriendelijk

  • Speelplaats

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker

Eetopties

  • Gratis Engels ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
  • Minibar
  • Privépicknicks

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed
  • Extra bed: COP 150.000 per nacht

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Badjassen
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Open haard
  • Vloerverwarming

Entertainment

  • Netflix
  • Smart-tv van 42 inch met digitale zenders
  • Streamingdiensten

Buiten

  • Gazon
  • Gratis brandhout
  • Houtskoolbarbecue
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Toeslag: COP 50.000 per huisdier per nacht
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Borgsom: COP 50.000 per nacht

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Tegelvloer in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Receptie met beperkte tijden

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Ecotours

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units
  • Ecotours
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van COP 50000 per huisdier, per nacht, naast een borgsom van COP 50000 per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan COP 150000.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Borgsom voor huisdieren: COP 50000 per nacht
  • Toeslag voor huisdieren: COP 50000 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor extra bed: COP 150000.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 98260
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Eco Cabañas El Abuelo?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van COP 50000 per nacht en een toeslag van COP 50000 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoe laat kan ik bij Eco Cabañas El Abuelo inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Eco Cabañas El Abuelo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Eco Cabañas El Abuelo?

Dit huisje ligt in de bergen, op 9 km van Chingaza Nationaal Natuurpark en op 20 km afstand van Ecenillo Biologisch Reservaat en Cascada La Chorrera. Ook Parque de la 93 en Monserrate Hills liggen op 32 km afstand.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch