Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá ligt in Bogotá in het stadscentrum. Winkelcentrum Salitre Plaza en Unicentro Bogotá zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Monserrate en Parque de la 93. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio Nemesio Camacho of Movistar Arena. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 28 min. rijden
Restaurants
El Café de LOS LOCOS
3 min. wandelen
Nuevo Cafe Saint Moritz
1 min. wandelen
Chantonner
2 min. wandelen
Juan Valdez
3 min. wandelen
Don Benítez
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá
Bed & breakfast vlak bij Plaza de Bolívar
Een gratis continentaal ontbijt, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een terras verwelkomen je bij Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen, een tuin en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen zijn:
Tuinmeubelen, een lift en een 24-uurs receptie
Hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá hebben voorzieningen zoals gratis flessenwater.
Zijn huisdieren welkom bij Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 10 per huisdier, per nacht.
Hoe laat kan ik bij Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá een shuttle naar het vliegveld?
Ja, op verzoek is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Davinci 1903 bed & breakfast Bogotá?
Deze bed & breakfast ligt in La Candelaria, op 15 minuten wandelen van Goudmuseum en Plaza de Bolívar. Ook Universiteit van de Andes en Plazoleta del Chorro de Quevedo liggen op 10 minuten wandelen. Station La Sabana de Bogotá ligt op 23 minuten wandelen.