Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Beautiful apartment in the best place
Fotogalerie voor Beautiful apartment in the best place





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 452 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Radisson Bogota Metrotel
Radisson Bogota Metrotel
- Inclusief ontbijt
- Spa
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
8.6 van 10, Uitstekend, 1.008 beoordelingen
De prijs is € 85
28 mrt - 29 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt

Bogotá, Bogotá
In de buurt
Consulaat-Generaal van Spanje13 min. wandelen - 1.1 km
Parque de la 9313 min. wandelen - 1.1 km- Parque El Virrey5 min. wandelen - 0.4 km
- Embajada de España13 min. wandelen - 1.1 km
- Centro Comercial Andino18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Station Estación Usaquén - 6 min. rijden
- Station San Antonio - 24 min. rijden
- Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 33 min. rijden
Restaurants
- Zona Cero4 min. wandelen
- Casa Dann Carlton Hotel Bogotá6 min. wandelen
- Bar Top 94 At Casa Dann6 min. wandelen
- Restaurante Los Galenos5 min. wandelen
- Fígaro Café Argentino6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Beautiful apartment in the best place
Beoordelingen
9,8

