Our 2 room suite in La casa del Arbol is the ideal space when traveling accompanied by friends or family. Wide and very illuminated. COMFORTABLY REST Two rooms, two beds (queen and matrimonial) and a large living area. La Candelaria is the most beautiful and cultural historical place in Bogotá, close to all the places of interest, museums, restaurants ... You will be in a quiet place where you can feel calm. We love the tranquility.
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
2 slaapkamers
Badkamer
1 badkamer
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Adorable Studio in Tree House Bogotá
Adorable Studio in Tree House Apartment
Adorable Studio in Tree House Apartment Bogotá
Over deze buurt
dit appartement ligt in La Candelaria, een wijk in Bogotá. Winkelcentrum Salitre Plaza en Centro Comercial Andino zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Monserrate en Parque de la 93. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estadio Nemesio Camacho of Movistar Arena. Bekijk onze reisgids voor Bogotá
Internationale luchthaven El Dorado (BOG), Bogota, Colombia - 34 min. rijden
Restaurants
Casa Mamá Luz
4 min. wandelen
Oma Centro Historico La Candelaria
5 min. wandelen
Café Nuestra Herencia
6 min. wandelen
Quinua y Amaranto
5 min. wandelen
Origenes Cafe
5 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Adorable studio in Tree House?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Adorable studio in Tree House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Adorable studio in Tree House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Adorable studio in Tree House?
Dit appartement ligt in La Candelaria, op 10 minuten wandelen van Museo Botero en Plaza de Bolívar. Ook Casa de Narino en Externado universiteit van Colombia liggen op 10 minuten wandelen. Station La Sabana de Bogotá ligt op 30 minuten wandelen.