One More Day Hotel ligt aan een privéstrand in Bodrum. Bodrum Marina en Jachthaven Yalikavak zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Karaincir Strand en Strand van Ortakent. Aquapark Dedeman Bodrum en Bodrum Dedeman Aquapark zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, windsurfen en vissen. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Bodrum
Overweeg een verblijf bij One More Day Hotel en geniet van een poolbar, een terras en een tuin. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met een privéstrand, ligstoelen en vervoer van/naar het strand. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Gratis wifi in de kamer, een droogkuis/wasserijservice en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en vervoer naar de luchthaven
Snelle incheckservice, een pool- of biljarttafel en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij One More Day Hotel bieden voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice van/naar het strand (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 4 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Kinderzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Aan een privéstrand
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
1 gebouw
3 etages
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 02.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 4 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 15 per persoon
Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 5 (tot 12 jaar oud)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2022-48-1414
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 01 november
Aan een nabijgelegen gebouw worden bouwwerkzaamheden verricht, wat mogelijk geluidshinder kan veroorzaken.
Veelgestelde vragen
Beschikt One More Day Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij One More Day Hotel?
Vandaag, 30 mei 2026, kost een verblijf bij One More Day Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij One More Day Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij One More Day Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 02.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij One More Day Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt One More Day Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 15 per persoon.
Waar staat One More Day Hotel?
Dit hotel in Bodrum ligt aan het strand, binnen 2 km afstand van Günbatımı Plajı en Sunset Beach. Ook Turgutreis Openbare Strand en Jachthaven D-Marin Turgutreis liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over One More Day Hotel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
8,2
Locatie
7,8
Personeel en service
7,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 83 beoordelingen
10 - Uitstekend
36
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 83 beoordelingen
8 - Goed
28
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 83 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 83 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 10 van 83 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
10
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alfiia
20 sep 2025
Positief: Voorzieningen
Good hotel and right on the beach
Alfiia
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
25 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked The hotel. Small and right on the sea..friendly staff and in a good location.
John
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Didem
7 jun 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sahibi ve çalışanları çok ilgili çok güleryüzlü , kahvaltı yeterliydi . Temizliğe biraz daha özenebilir çalışanlar . Güzel bir deneyimdi tesekkür ederiz
Didem
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Richard
18 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We had the best time :-)
No frills hotel with comfortable bed & fantastic views overlooking the sea.
The staff were very friendly & extremely helpful. We had the best time :-)
Richard
12 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Faruk
13 jun 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Oda tamizliği dışında bir şeyi yoktu
Faruk
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Recep
3 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muhteşem.
Otel sahibi Burcu hanım ve çalışan tüm ekibe güler yüzleri ve ilgileri için çok teşekkür ederiz. Aile ile gidip güvenle tatil yapılabilecek güzel bir otel. Denize sıfır olması tatilinizi çok daha üst seviyeye taşıyor. Odalar temiz konforlu kahvaltı mükemmeldi. Biz çok keyif aldık ve memnun kaldık herkese tavsiye ettiğim bir otel.
Recep
6 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shirley
9 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
One more day
Brilliant very friendly staff clean great brekky included air con included n safe our brolly broke on the beach Tory fixed it within 10 mins can not fault them fridge in the room go out there way to help
Shirley
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carmen
1 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Süperdi
Carmen
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
hind
27 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was a wonderful stay. Thank you to the host for the good hospitality and the beautiful place. It was as if you were at home with your family. Thank you very much. I will come back one day
hind
6 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
hind
23 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
It was a wonderful stay. Thank you to the host for the good hospitality and the beautiful place. It was as if you were at home with your family. Thank you very much. I will come back one day
hind
6 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Enes
1 aug 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rezalet
Oda temiz değildi, terlik, vs. geçtim içmek için su bile yoktu. Duş ısınmıyordu.
Enes
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Magdalena
10 okt 2024
Positief: Netheid
K
Magdalena
3 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Meryem
8 aug 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Als wir ankamen wurden uns zwei Zimmer zur Auswahl zur Verfügung gestellt. Uns fiel direkt die penetrante Art der Mitarbeiter an der Rezeption auf, sodass unsere Unsicherheit unserer Wertgegenstände begann.
Das erste Zimmer, welches uns gezeigt wurde, war sehr veraltet, unhygienisch. Es hat aus den Toiletten gestunken, die Klimaanlage hat nicht funktioniert und der Kühlschrank hat Geräusche gemacht.
Der Zustand des Zimmers war katastrophal.
Das schlimmste ist noch: Aus dem Wasserhahn kam Salzwasser raus, was uns auch andere Hotelgäste bestätigt hatten.
Wir nahmen dann das zweite Zimmer, das nicht besser war. Das Zimmer hatte die gleichen Mängel.
Zusammengefasst können wir das Hotel nicht empfehlen. Es entspricht NICHT den Bildern.
Meryem
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Türkeireisende
22 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nettes einfaches Hotel direkt am Meer
Ich war insges. 5 Tage dort (4 Tage über einen anderen Anbieter) und war sehr angetan von dem Hotel. Zur Begrüßung hat man mir sofort Tee und Kaffee aufs Zimmer gebracht. Da ich beides nicht trinke, habe ich Cola bekommen. Der Inhaber hat mir angeboten, mich bei Bedarf zu den Orten in der
Umgebung zu fahren. Das Haus ist sauber, und es werden die Handtücher gewechselt und Zimmer gereinigt. Es gibt eine Duschkabine, sodass nie das ganze Bad unter Wasser steht. Der Balkon ist möbliert und abschließbar (in der Türkei nicht selbstverständlich), und durch die Bauweise des Hauses ist er auch windgeschützt (wichtig, da ich Mitte Oktober da war). Das Licht ist stark genug, um abends dort lesen zu können. Außer vom Erdgeschoss hat man von den Balkonen, an denen Weinreben und Bougainvillea ranken, einen schönen Meerblick. Der Pool ist sauber, und es gibt genügend Platz drumherum. Man muss in den Ortskern hinein, um zu den Busbahnhöfen zu kommen (kleiner Busbahnhof nur Richtung Bodrum, großer BB Richtung Orte auf der Bodrum-Halbinsel). Frühstück mit Meerblick normal, das Highlight war jeden Morgen das Omelett. Die beiden Herren dort sind sehr nett und hilfsbereit. Am letzten Tag dort hat mich der Inhaber direkt zu meinem nächsten Hotel in Bodrum gebracht, ohne dass ich darum gebeten hätte, was wegen des Gepäcks eine große Hilfe war.
Man findet dort das, was man benötigt, auch Bücher zum Tauschen an der Rezeption, keinen Schnickschnack.
Dieses Hotel kann ich nur empfehlen.
Türkeireisende
1 nacht verbleven in oktober 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had such a lovely stay at One More Day Hotel. We had a lovely view of the sea from our room, and the staff were next level! So friendly and welcoming, always available to answer any questions and provide recommendations about the area, they really couldn't have been more helpful.
They exceeded all expectations when we realised at the airport, before our flight home, that we'd left behind all of my jewellery in the hotel room. We called them and explained they could post it to us back home and we would cover the cost, but they insisted on driving to the airport before our flight to drop the jewellery off themselves! It was such an unbelievably kind gesture, and we are so grateful to you all for your generosity and hospitality - it made our stay so special.
We will definitely be back to re-visit :)
Thomas
9 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
21 jul 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
rezalet
paranızı boşa çöpe atmak istiyosanız direkt buraya gelin rezalet 0 hijyen tetenoz olup gelin her yer kireç su denizden çekiliyo oda küçük tek iyi yönü klima o da kafanıza uyurken su akıtıyo dediğim gibi boşa para atmak isteyen herkes gelebilir
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
3 jul 2023
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pişmanlık
Öncelikle kesinlikle tavsiye etmiyorum, rezervasyon yapmadan bir daha düşünün lütfen.
-Oda temizliği aşırı kötüydü.
-Çarşaflar yıkanmıştı temizdi.
-eşyalar o kadar eskiydi ki kıyafetlerimizi bile çıkarıp yerleştiremedik.
-banyodan akan su deniz duyuydu sanırım, tuzlu su akıyordu.
-Oda da klima var ama çalışmıyor.
-verilen hizmet ve kaliteye göre fiyatı aşırı pahalı.
Gelecek olanlara ön bilgilendirme olarak yazıyorum bizim gibi pişmanlık yaşamamaları için iyi günler dilerim.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Berkan
19 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Şirin ve Konforlu
Resepsiyondaki abla çok anlayışlı. Konforu sağlamak icin ellerinden geleni yapıyorlar. Odalar gayet güzel. Konaklamanız için çok güzel bir seçim olur.
Berkan
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Idil
19 jul 2022
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
1970’lere geri donmek isteyenler icin…..
Otel cok eski, hicbir sey degistirilmemis, elden gecmemis. Ozellikle banyo, dus basi kopuk, musluk cok eski, nerdeyse pasli. Loby tuvaleti berbat, cok cok kucuk, zar zor sigdim, yerler hep islak. Odamdaki air condition bozuk.
Otelin dis mekanlari cok az. Yemek yenen yer tam denizin ustu, manzarasi harika ve de gun batimi.
Idil
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Özlem
18 jul 2022
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
One More Day
Umduğumuzdan daha iyi bulduk.
Memnun kaldık. Tekrar gelebiliriz.
Teşekkürler..
Özlem
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sheila
2 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff amazing, hotel spotless
Sheila
9 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
FIONA
1 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic hotel
Fantastic little hotel, all the staff and the management were 1st class! Nothing was too much trouble. The pool is nice size and very clean, the beach is private for the hotel, all excellent!!!! 😂
FIONA
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Onur
11 jun 2022
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bu otelin adı asıl NO MORE DAY olmalıymış
Balayi icin uygun fiyatli bir otel ararken burayi bulduk fakat ilk gittigimiz anda rezervasyonu iptal etmek istedik ama otel yoneticisi geri ödemesiz rezervasyon olduğunu ve iptal edersek bile 4 günlük rezervasyon ucretini ödemek zorunda olduğumuzu soyleyince konaklamak zorunda kaldık.
Ilk gun otelde yemek yemek istedik, menu olmadığını soylediler, bir porsiyon koftenin 200tl fiyati oldugunu soyleyen gorevliden ısrarla menü isteyince bir kagida elle yazilmis bir sey geldi önümüze. Hamburger, wrap gibi seylerin 80-90 tl oldugunu ogrenince onlardan siparis ettik ve kazıklanmaktan kurtulduk.
Otelin hemen yaninda bir insaat oldugunu gördük, otel yetkilisine sorunca insaatin durdugunu calismadigini soyledi ama ertesi gun insaatin aktif olarak calistigini gördük. Heryere kum doluyordu, bu yuzden havuzu kullanamadik. Ayrica insaat çalışanları rahatsiz edici derecede odalari izliyorlardı.
Ikinci gun odamizin klimasi asiri bir sekilde su akitmaya basladi, odayi degismek istedik. Odayi degistiler ama oradan da yatagin altindan hamam böceği çıktı.
Denizi bu arada girişi itibariyle cok kirli ve yosun kapliydi. Asla yuzemedik. Yüzebilmek icin baska plajlara gidip ayrica oraya para vermek zorunda kaldik.
Duşu cok kötüydü, her iki odada da dus giderleri tikali oldugu icin kendi kirli suyumuzda yuzmek zorunda kaldik.
Özetle, asla tavsiye etmiyoruz. Sitede gozuken fotograflara lutfen aldanmayin. Isletmecisi cok guler yuzlu, iyi konuşan biri ama bu tatil asla yeterli bir neden degil.
Onur
4 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Yusuf
30 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Harikaydı
Gerek konfor gerek güleryüzlü hizmet her şey çok güzeldi.. Burcu ablaya tekrar teşekkür ediyorum…Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz…
Yusuf
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Aurélien
16 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay!!!!!!
The hotel is very charming, with a beautiful garden and a privileged view of the sea. Very clean and cozy room , we slept so well . Delicious breakfast and lovely family composing the staff!!!
It couldn't be more perfect!!! We feel so grateful for all attention and would like say that we highly recommend this hotel !!
We hope to come back in Bodrum for ‘One more day ‘ to many more days ‘!!!
Thank you!!!!!