Geheel appartement·Particuliere eigenaar
SPECIAL PRICE long term
Fotogalerie voor SPECIAL PRICE long term





Beoordelingen
4,0 op 10 –
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 340 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ouril Agueda
Ouril Agueda
- Inclusief ontbijt
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
8.6 van 10, Uitstekend, 64 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt

Sal Rei
In de buurt
Praia da Chave13 min. rijden - 11.4 km
Praia de Santa Monica34 min. rijden - 31.7 km- Praia de Cruz6 min. wandelen - 0.6 km
- Praia do Estoril8 min. wandelen - 0.7 km
- Kapel van Onze-Lieve-Vrouw van Fatima9 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
- Boa Vista (BVC-Rabil) - 14 min. rijden
Restaurants
- Restaurant Santiago11 min. rijden
- bowlavista - good greens3 min. wandelen
- BeraMar Restaurant4 min. wandelen
- Té Manchê2 min. wandelen
- Toscana12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over SPECIAL PRICE long term
Beoordelingen
4,0








