Veldes B&B ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Bled. Bled-kasteel en Radovljica Oude Stad zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Lake Bled en Pokljuka Kloof. Ook Sint-Martinuskerk en Kerk van Sv Marika Bozja zijn zeker een bezoekje waard.Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooractiviteit zoals paardrijden, tokkelen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Bled
Veldes B&B bevindt zich dicht bij Sint-Martinuskerk en Lake Bled en biedt een aangrenzende golfbaan, een terras en een tuin. Avontuurlijke kunnen meegaan op ecotours en fietsen bij deze bed & breakfast. Naast een droogkuis/wasserijservice en een entertainmentruimte buiten, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag), fietsverhuur en snelle uitcheckservice
Tuinmeubelen, bagageopslagruimte en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Veldes B&B hebben veel comfort met luxe beddengoed en vloerwarming, naast leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met hydromassagedouches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 43 inch met premium tv-zenders
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 20 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Ecotours
Fietsenverhuur
Skipassen
Gezinsvriendelijk
Babyspeelgoed
Geluiddichte kamers
Kinderspeelgoed
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Entertainmentzone buiten
In de bergen
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Meer
Ramen met dubbelglas
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Veganistische gerechten
Vegetarisch ontbijt beschikbaar
Vegetarische gerechten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Hydromassagedouchekop
Pantoffels
Privébadkamer
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv van 43 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Energiebesparende schakelaars in kamers
Geluiddichte kamers
Laptopvriendelijke werkplek
Mobiele toegangssleutel
Recycleren
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Vloerverwarming
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 17.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.13 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.56, per nacht voor gasten van 7 tot 17 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 20 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Elektriciteitstoeslag: EUR 15 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
Deze accommodatie maakt gebruik van zonne-energie
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Veldes B B
Veldes B&B Bled
Veldes B&B Bed & breakfast
Veldes B&B Bed & breakfast Bled
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Veldes B&B?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Veldes B&B inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Veldes B&B uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Veldes B&B?
Deze sportieve bed & breakfast in Bled ligt op 2 km afstand van Sint-Martinuskerk en Bled-kasteel. Ook Lake Bled en Vintgar-kloof liggen op 5 km afstand. Bled Jezero Station ligt op 16 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Veldes B&B
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 62 van 70 beoordelingen
10 - Uitstekend
62
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 70 beoordelingen
8 - Goed
7
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 70 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 70 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 70 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
22 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
WENDY
31 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
As it should be!
All perfect!
Only 1 remark, you can’t sleep with an open window but even earplugs are foreseen if needed 😀
WENDY
2 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
WFM
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
WFM
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Dancy
14 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay in Bled, specially if you are looking for a quiet place to rest while in Bled. The property is very clean, excellent breakfast and friendly super helpful staff. I will stay here again if I go back to Bled.
Dancy
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Lea
Reisde met partner
23 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr tolle Unterkunft, die beste auf unserer Rundreise durch Slowenien und Italien. Die Zimmer sind total schön eingerichtet und von der Größe gut. Wir hatten eine Terrasse und Wasserkocher mit etwas Kaffeepulver und Tee. Es gibt ausreichend Parkplätze und das Frühstück ist wirklich ein Traum. Super lecker und vielfältig. Das Personal ist sehr freundlich. Die Unterkunft ist etwa 20 Minuten fußläufig vom Bledersee und dem Zentrum entfernt. Zum Parkplatz der Vintgarklamm sind es fußläufig 7 Minuten. War für uns von der Lage perfekt.
Lea
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Philippe
Reisde met familie
18 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Philippe
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
jerome
Reisde met familie
15 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Belles prestations
Très belle chambre avec de belles prestations et une grande terrasse, juste un peu proche de la route mais sinon tout était bien.
Accueil agréable, et B&B proche du lac 20 mn à pieds où on peut se baigner.
jerome
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Kirsty
Reisde met partner
12 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Veldes B&B is absolutely amazing! The rooms are huge, modern and exceptionally clean. The staff are very friendly and helpful. The breakfast is also fantastic. It is a short 15 min walk to Lake Bled. It was my partners 30th birthday and they baked him a lovely cake with candles! We will definitely stay here again!
Kirsty
3 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Andrew
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful Bled
The property was modern, clean and comfortable. A little bit out of Bled, so probably need a car. Breakfast was tasty with plenty of choice, including good gluten free options for my wife.
Bled is beautiful but quite crowded. Highly recommend Lake Bohinj which is around 30 minute drive away - it is equally stunning and much less built up and crowded.
Andrew
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Chris
8 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic Apartment and nights in Lake Bled
Beautiful property and finished to a real high standard. Shower fantastic, bed very comfy and no noise pollution. The owners were attentive and helpful and couldnt do enough for us. The breakfast choice was very good and the breakfast waitress very friendly.
Location of the apartment is good for park and ride and for free bus to Vintgar Gorge. It’s about a 20 minute to the lakeside but worth it for such a nice place to stay.
Chris
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Danielle
Reisde met partner
8 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property owners are extremely kind and helpful. The place is very nice and clean. The breakfast was great, and was constantly being refreshed with hot food. Not too far from the lake.
Danielle
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Alan
Reisde met partner
3 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a lovely stay in Veldes B&B for 2 nights to visit Lake Bled. The property is located a convenient 20 mins walk from central Bled, or a short bike ride. The team were super friendly and helpful. A beautiful property to explore the beautiful surroundings.
Alan
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Eunhye
18 mei 2025
Eunhye
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
ELIANE
Reisde met een groep
7 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Melhor B&B de Bled
Estadia perfeita, a localização fica muito perto de um dos estacionamentos do Vintgar Gorge, bom pra quem esta de carro, longe do barulho da cidade. O atendimento, limpeza são impecáveis, todos são muito atenciosos e simpáticos. As instalações são todas muito bem organizadas e decoradas, quartos amplos com sacada e janelas eletrônicas. O Café da manhâ também é caprichado, com tudo muito gostoso. Parabéns para todos por lá. Ficamos duas noites mas ficaríamos mais tempo sem problemas.
ELIANE
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Patrick
Reisde met partner
6 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A little outside Bled, but easily walkable to town, the lookout point, around the lake, the bus station, and the shuttle pickup for the gorge.
Breakfast is wonderful, staff is very helpful.
Patrick
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
HANAT
5 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
HANAT
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Siddhika
Reisde met een groep
28 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff and good service. Clean rooms, overall excellent stay.
Siddhika
2 nachten verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Thierry
15 sep 2024
Thierry
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Jacqueline
2 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely room, friendly staff and not too far from main sites.
Jacqueline
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Doug
15 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This accommodation was excellent! The staff was all very friendly, the room had great features and a cool design. The accommodation is close enough for a walk into town. Highly recommend.
Doug
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Henrik
Reisde met familie
9 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Henrik
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
NICOLE
Reisde met familie
9 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely fell in love with Slovenia and with Veldes B&B. Super convenient location and parking is a bonus! Incredibly clean, large rooms with a mini fridge and they were kind enough to provide ear plugs bc they are close to a busy road, but we didn't hear any traffic - LOVED the outdoor area/patio! Bathroom is a good size and the rain shower head was excellent! Breakfast was delicious with lots of options and the staff are all attentive and super friendly! When we go back to Slovenia, we'll definitely stay here again!
NICOLE
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Ian, Phoenix
Reisde met familie
17 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Veldes B&B surpassed my expectations. What awesome and beautiful B&B. It may not be right in the town center, but I rather have the quality of this place than any of the hotels in town. The service was great. The rooms are cozy, beautiful and spacious. The breakfast was one of the best one I had in years.
Come and stay here!!
Ian
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
MaryAnn
Reisde met partner
7 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The owners are friendly and if there is a problem they respond right away. It’s about a half hour walk to bled castle and a two minute walk to the free shuttle to vintgar gorge. Room was great and clean.
MaryAnn
3 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Alessandro
Reisde met familie
3 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizionato in zona tanquilla, a 15 minuti a piedi dal centro di Bled, i gestori sono persona veramente squisite e gentili.
La struttura è nuovissima e pulita, dotata di Wi-Fi gratuito, parcheggio privato.
Le camere ampie calde (siamo stati a dicembre), i letti ed i cuscini molto comodi.
Le camere sono dotate di tv, frigorifero, cassaforte ed aria condizionata.
Tutti i giorni le camere venivano pulite e riassettate.
Colazione continentale, ricca, abbondante e molto buona.
E non sono mancate le attenzioni che fanno sempre molto piacere: l'ultima notte dell'anno abbiamo trovato in camera una bottiglia di prosecco per festeggiare.
Bravi!! Davvero consigliatissimo.