Gehele woning
Pet friendly home in Blato with WiFi
Fotogalerie voor Pet friendly home in Blato with WiFi





Gehele woning
7 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 14258 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartments Katica's Place
Apartments Katica's Place
- Keuken
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie DK17484575
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
CDS790
Over deze buurt

Blato
In de buurt
Stari Grad Vlakte12 min. rijden - 10.3 km
Oude stadskern van Korčula44 min. rijden - 43.6 km- Olijfoliemuseum15 min. rijden - 15.2 km
- Krajančić Wijnmakerij23 min. rijden - 21.2 km
- ACI Marina Korcula44 min. rijden - 43.6 km
Restaurants
- Tinel8 min. rijden
- Dalmacija16 min. rijden
- Zlinje Konoba7 min. rijden
- Pizzeria Nautica15 min. rijden
- Skalinada15 min. rijden








