Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Steile Treppe zum OG. Für Kleinkinder ungeeignet.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
deze cottage ligt in Blankensee. Bezoek Kasteel Stargard en Louisen-Gedenkstatte Hohenzieritz, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Natuurpark Feldberg Lake District en Müritz-Nationalpark. Stargarder Erlebnishof en Cultuurkwartier zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rödlin
Zijn huisdieren welkom bij Thatched house on the lake with jetty, boat, fireplace and sauna?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Waar staat Thatched house on the lake with jetty, boat, fireplace and sauna?
Deze cottage in Blankensee bevindt zich op enkele stappen van Badestelle Wanzkaer See - Wanzka en op 5 km van Badestelle Rödlin en Classicistische Kerk Roedlin. Badplaats Wanzkaer See - Blankensee ligt op 4,2 km.
Beoordelingen over Thatched house on the lake with jetty, boat, fireplace and sauna