Geheel appartement

Villa a cappella C2 - Villa a cappella

Fotogalerie voor Villa a cappella C2 - Villa a cappella

Een binnenzwembad met helderblauw water, gele ligstoelen en een rode zuil.
Een modern interieur met een trap, een rode muur en een lift.
Een rij moderne appartementencomplexen met twee verdiepingen en balkons, omgeven door groen en een geplaveid voetpad.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie op een witte kast, een bijzondere ronde lamp en transparante witte gordijnen.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, een flatscreen televisie en een kledingkast.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa a cappella C2 - Villa a cappella

  • Appartement C2

    Het appartement van ongeveer 42 m² met balkon ligt op het zuidoosten in het huis. U kunt het wellnesscentrum (zwembad, sauna) in het huis comfortabel bereiken in de badjas met de lift. Een aparte slaapkamer met een tweepersoonsbed en tv beschikbaar. De woonkamer is ingericht met een zit- en een eettafel, een 55-inch UHD Smart-tv en een kombuiskeuken met een dubbele keramische kookplaat, een magnetron, een vaatwasser, een koelkast, een koffiezetapparaat, een broodrooster, etc. Een mooie badkamer met douche, toilet en een grote spiegel ronden de appartementen. Beste omstandigheden voor 1 tot 4 personen in Binz voor een ontspannen vakantie. Een parkeerplaats in de ondergrondse parkeergarage is bij de prijs inbegrepen. Gratis Wi-Fi is beschikbaar.

    Villa een cappellaIn Villa a capella huren we de 2-kamer appartementen A2, B3, C2 en de 3-kamerappartement B4. In het huis kunt u ontspannen in de wellness-oase met een zwembad (4 x 8 meter) en een sauna *. Een lift brengt u toegang tot alle verdiepingen van het huis. Een wasmachine * en een elektrische droger * zijn beschikbaar voor u in het huis. In de Tiefgaragege parkeert u uw auto op. 1,85 meter (WHG A2, B3 en B4). Voor appartement C2 heeft u in de ondergrondse parkeergarage een auto buiten de parkeerplaats. Onze tweekamerappartementen zijn uitgebreid uitgerust voor 1 tot 4 personen, evenals voor ons 3-kamer appartement voor 2 tot 6 personen. De Oostzee is slechts ongeveer 250 meter. Onze appartementen zijn centraal en toch rustig gelegen. * Aparte betaling via muntautomaten gratis WLAN, 1 parkeerplaats tot max. 1. 85 m hoogte en beddengoed zijn inbegrepen in de prijs!

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Binz. Bezoek culturele hoogtepunten Historisches Binz Museum en Jagdschloss Granitz. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Hafen von Sassnitz en Kurpark Friedensberg. Irrgarten en Rügen museum en Oost-Duitse leger museum Prora zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals zwemmen of voor een outdooractiviteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Binz
Meer appartementen in Binz
Kaart
Binz, Mecklenburg-West Pomerania

In de buurt

  • Een strand met mensen die zonnebaden en spelen, een groot gebouw met rode daken, en tenten die zijn opgezet voor een evenement.
    Binzer Strand
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een houten steiger die zich uitstrekt over een turquoise zee, met een heldere lucht en gebouwen op de achtergrond.
    Pier van Binz
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Kurhaus Binz
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Promenade van de Schmachter See
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Hundestrand
    9 min. rijden - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Ostseebad Binz - 7 min. wandelen
  • Peenemünde (PEF) - 108 min. rijden

Restaurants

  • Buddhas Bowl Rügen
    6 min. wandelen
  • PETER PANE Burgergrill & Bar
    8 min. wandelen
  • Gosch
    7 min. wandelen
  • Weltenbummler
    4 min. wandelen
  • Dolden Mädel Ratsherrn Braugasthaus Binz
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa a cappella C2 - Villa a cappella over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villa a cappella C2 - Villa a cappella?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 10 per nacht.

Hoe laat kan ik bij Villa a cappella C2 - Villa a cappella inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa a cappella C2 - Villa a cappella uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa a cappella C2 - Villa a cappella?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Binzer Strand, Kurhaus Binz en Schmachter See. Ook Promenade van de Schmachter See en Pier van Binz liggen op 10 minuten wandelen. Station Ostseebad Binz ligt op 7 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Villa a cappella C2 - Villa a cappella

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Nettes Appartment

Alles wie beschrieben. WLAN bestens. Großer TV mit bestem Bild Schöner Pool jetzt in Corona-Zeit jeweils nur zu 2 genutzt, absolut Spitze und sauber. Balkon ohne Aussicht
8 nachten verbleven in juni 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Sehr gerne wieder

Wir (ein Erwachsener und zwei Kinder) waren für eine Woche in der Ferienwohnung. Die Ferienwohnung ist kompakt, aber trotzdem vollständig ausgestattet. Mobiliar und Ausstattung sind auf aktuellem Stand. Auch auf Details wie Haushaltsmittel (Spültabs, Tücher, etc.) und Handtücher wurde geachtet, so kann man gleich zum Strand und nicht erst in die Drogerie. ;-) Großer Pluspunkt ist der Pool im Objekt, der von den Kindern mit Begeisterung in Beschlag genommen wurde. Fazit: wir kommen gerne wieder.