Gehele woning

Dune Residence Queen Augusta 3

Fotogalerie voor Dune Residence Queen Augusta 3

Een balkon met een tafel, stoelen en een glazen balustrade, met een uitzicht op gebouwen in de verte.
Een strand met zand, water en vogels aan de kust.
Een slaapkamer met een bed, twee ramen, een nachtkastje en uitzicht op groen.
Een gang met een houten bank, een deur en een aan de muur bevestigd telefoon.
Untagged

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Dune Residence Queen Augusta 3

  • Dune Residence Queen Augusta nr. 3

    Dit lichte vakantieappartement met drie kamers (58 m²) bevindt zich op de begane grond van een twee verdiepingen tellend huis en beschikt over een gemeubileerd balkon van circa 8 m² op het zuidwesten, ideaal om van de zon te genieten.

    De open woon- en eetkamer is modern en van alle gemakken voorzien. De keuken is uitgerust met een koelkast met vriesvak, een keramische kookplaat, een oven, een vaatwasser, een magnetron, een koffiezetapparaat, een waterkoker en een espressomachine (Nespresso capsulesysteem). De woonkamer nodigt uit tot ontspanning met een comfortabele zithoek, een flatscreen-tv met dvd-speler en een Bose SoundTouch 20 geluidssysteem.

    Vakantieappartement Queen Augusta nr. 3 biedt plaats aan één tot vier personen. Beide slaapkamers zijn ingericht met comfortabele tweepersoonsbedden (respectievelijk 1,80 x 2,00 m en 1,60 x 2,00 m) en ruime kledingkasten. De grootste slaapkamer heeft tevens een extra flatscreen-tv.

    De moderne badkamer is voorzien van een ruime douche, een toilet, een wastafel met opbergruimte en een föhn.

    Alle kamers zijn voorzien van vloerverwarming en ramen van vloer tot plafond, wat zorgt voor een comfortabele leefomgeving.

    Gratis wifi en een telefoonaansluiting voor gesprekken naar Duitse vaste lijnen zijn beschikbaar.

    Let op: Huisdieren zijn niet toegestaan. Roken is alleen toegestaan op het balkon.

    Van begin mei tot eind september 2026 kan er een strandstoel worden bijgeplaatst voor € 12 per nacht.

    Overige voorzieningen:

    - Parkeerplaats in de ondergrondse garage bij het appartement (toegangshoogte: 1,95 meter)

    - Lift van de ondergrondse garage naar het appartement

    - Sauna in de kelder (tegen betaling)

    - Wasmachine en droger in de wasruimte in de kelder (tegen betaling)

    - Fietsenstalling in het gebouw
    - Roken is alleen toegestaan op het terras
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Binz. Hafen von Sassnitz en Kurpark Friedensberg zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Markt van Bergen en Rügen-Galerie. Irrgarten en Rügen museum en Oost-Duitse leger museum Prora zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Binz
Meer vakantiehuizen in Binz
Kaart
Ostseebad Binz

In de buurt

  • Een strand met mensen die zonnebaden en spelen, een groot gebouw met rode daken, en tenten die zijn opgezet voor een evenement.
    Binzer Strand
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Een houten steiger die zich uitstrekt over een turquoise zee, met een heldere lucht en gebouwen op de achtergrond.
    Pier van Binz
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Kurhaus Binz
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Promenade van de Schmachter See
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Hundestrand
    9 min. rijden - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Ostseebad Binz - 7 min. wandelen

Restaurants

  • Buddhas Bowl Rügen
    6 min. wandelen
  • Gosch
    8 min. wandelen
  • Weltenbummler
    4 min. wandelen
  • Dolden Mädel Ratsherrn Braugasthaus Binz
    6 min. wandelen
  • Fischmarkt
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dune Residence Queen Augusta 3?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Dune Residence Queen Augusta 3 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Dune Residence Queen Augusta 3 uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Dune Residence Queen Augusta 3?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Binz ligt op 10 minuten wandelen van Binzer Strand, Kurhaus Binz en Schmachter See. Ook Promenade van de Schmachter See en Pier van Binz liggen op 10 minuten wandelen. Station Ostseebad Binz ligt op 7 minuten wandelen.