HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI ligt in Bikaner. Bezoek culturele hoogtepunten Overheidsmuseum Ganga en Sri Sadul Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Junaghar-fort en Shri Laxminath-tempel. Bekijk onze reisgids voor Bikaner
Bij HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI zijn er de volgende voorzieningen: dagelijks een gratis receptie, shoppen ter plaatse en een tuin. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een businesscentrum.
Andere voordelen zijn:
Een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een lift en vergaderruimtes
Een 24-uurs receptie, barbecues en een natuurreservaat
Kamervoorzieningen
De 67 kamers hebben veel comfort met middernachtsnacks en gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikt HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI?
Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI van één nacht voor twee volwassenen op 11 nov. 2026 min. € 20, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van INR 2000 per nacht.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 11.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL VIJAYVARGIYA DHANI?
Dit resort in Bikaner ligt op 3,7 km van Jain Temple Bhandasar en op 10 km afstand van Overheidsmuseum Ganga en Junaghar-fort. Ook Shri Laxminath-tempel en Sri Sadul Museum liggen op 10 km afstand. Bikaner East Station ligt op 21 minuten wandelen.