Geheel appartement
Villa La Perla apt 1 with heated rooftop pool
Dit appartement in Bibinje is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Villa La Perla apt 1 with heated rooftop pool





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 456 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ilsad apartments, Apartment with pool 80 meters from se, Sea view from balcony
Ilsad apartments, Apartment with pool 80 meters from se, Sea view from balcony
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Buitenruimte
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Property Registration Number 22275
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Luxury La Perla A1 Bibinje
high quality roof pool with seaview
Luxury Apartment La Perla A1 Bibinje
Luxury Apartment La Perla A1 Apartment
Luxury Apartment La Perla A1 Apartment Bibinje
403809
Over deze buurt

Bibinje, Zadar
In de buurt
Kolovare-strand12 min. rijden - 10.4 km
Zeepoort13 min. rijden - 11.5 km- Winkelcentrum Supernova11 min. rijden - 10.0 km
- Visnjik Sportcentrum11 min. rijden - 10.3 km
- Kresimir Cosic-hal11 min. rijden - 10.3 km
Lokaal vervoer
- Zadar (ZAD) - 16 min. rijden
Restaurants
- Zelena Punta51 min. rijden
- Restaurant Bepo3 min. rijden
- Veseljak4 min. rijden
- caffe bar Azzuro5 min. rijden
- Restoran Ribar Jere15 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa La Perla apt 1 with heated rooftop pool
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







