Abrahams Herberge ligt in Beit Jala, een wijk in Bethlehem. Bezoek culturele hoogtepunten Centrum voor Palestijns Erfgoed en International Nativity Museum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Ein Yael-openluchtmuseum en Liberty Bell-park. Botanische Tuinen van Jeruzalem en Ramallah Cultuurpaleis zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bethlehem
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Abrahams Herberge zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Abrahams Herberge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Abrahams Herberge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Abrahams Herberge?
Dit pension ligt in Beit Jala, op 3 km afstand van Graftombe van Rachel, Universiteit van Bethlehem en Centrum voor Palestijns Erfgoed. Ook International Nativity Museum en Moskee van Omar liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.