Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
4 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 60 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Besançon. Bezoek Tour de la Pelote en Huis van Victor Hugo, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Fortifications of Vauban en Besançon Loop Trail. Cité des Arts en Musée d'Histoire Naturelle zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Besançon
Dole (DLE-Regionale luchthaven Franche-Comte) - 53 min. rijden
Restaurants
Xavier Brignon Patisserie
19 min. wandelen
L'Affineur Comtois
17 min. wandelen
Restaurant Saint Pierre
16 min. wandelen
Le Café Du Temps
11 min. wandelen
L'Etna 3
11 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sara's place! ?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 4 in totaal).
Waar staat Sara's place! ?
Deze villa in Besançon ligt op 2 km afstand van Tour de la Pelote, Micaud Park en Universiteit van Franche-Comté. Ook Musée des Beaux-Arts en Place du 8 Septembre liggen op 2 km afstand. Station Besançon-Viotte ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Besançon-Mouillere is het 19 minuten wandelen.