Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel. in Kirchenfeld-Schosshalde bevindt zich bij het congrescentrum. Bezoek Untertorbrucke en Nydeggbrücke, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Gantrisch Natuurpark en Rozentuin van Bern. BärenPark en Zwitsers Alpenmuseum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Bern
Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel.
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast parking over een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een bankethal. Elk aparthotel beschikt over vloerwarming. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Geniet van gemakken als een eetruimte en een koelkast, terwijl de smart-tv met digitale zenders en Netflix het entertainment verzorgen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel. heeft 16 kamers met airconditioning die via een buitengalerij bereikbaar zijn. Deze kamers zijn ingericht met een espressoapparaat en een haardroger. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit aparthotel in Bern is wifi gratis. Elke smart-tv van 50 inch heeft digitale zenders en Netflix. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (CHF 25 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Keukenpapier
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
1 privébadkamer
Badkamervloerverwarming
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Vloerverwarming
Entertainment
Netflix
Smart-tv van 50 inch met digitale zenders
Streamingdiensten
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Toeslag: CHF 25 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handdouche
Hardhouten vloer in de kamer
In hoogte verstelbare douchekop
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
Direct bij een congrescentrum
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
16 units
Feestruimte
Geluiddichte muren
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
Schoonmaakservice (op verzoek)
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, ASSA ABLOY, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je CHF 25 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan CHF 40.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): CHF 25.00 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: CHF 25 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Schoonmaakkosten: CHF 40 per dag
Toeslag voor babybed: CHF 40.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Il Momento Bern
Il Momento Aparthotel
Il Momento Aparthotel Bern
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel.?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van CHF 25 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel.?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel. van één nacht voor twee volwassenen op 7 apr. 2026 min. € 184, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost CHF 25.00 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel. inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel.?
Dit aparthotel ligt in Kirchenfeld-Schosshalde, op 10 minuten wandelen van Museum Paul Klee en Paul Klee Centrum. Ook PostFinance Arena en Rozentuin van Bern liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aparthotel Il Momento Bern Expo – Self Check-In Hotel.
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 11 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 11 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 11 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 11 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 11 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Edith
16 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Leider gibt es KEIN TV in dieser Unterkunft. Zwar wird in der Beschreibung ein grosser FlatTV angegeben, der aber keine TV-Sender empfangen kann. Die sehr zuvorkommende und äusserst nette Hotelchefin kannte das Problem mit den TVs und konnte meinen medizinisch bedingten Wochenaufenthalt nicht weniger langweilig machen.. Wer also TV schauen möchte, sollte diese Unterkunft nicht wählen!