Queen Room | Garden View | Steps from Alexanderplatz & TV Tower
Hotel met fitnessfaciliteiten, op 8 minuten stappen van Alexanderplatz
Fotogalerie voor Queen Room | Garden View | Steps from Alexanderplatz & TV Tower





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Misschien vind je dit ook leuk

Garner Hotel Berlin - Checkpoint Charlie by IHG
Kreuzberg
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
- Ontbijt beschikbaar
- Zakelijke services
8.4 van 10, Zeer goed, 866 beoordelingen
De prijs is € 70
inclusief belastingen en toeslagen
23 dec - 24 dec
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Berlin, BE
Over deze accommodatie
Queen Room | Garden View | Steps from Alexanderplatz & TV Tower
Gelijkaardige accommodaties

smartments Berlin City-West
smartments Berlin City-West
- Keuken
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Buitenruimte
9.2 van 10, Fantastisch, 43 beoordelingen
De prijs is € 91
inclusief belastingen en toeslagen
23 nov - 24 nov
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie HAMPTON BY HILTON BERLIN CITY CENTRE ALEXANDERPLATZ, OTTO-BRAUN-STRASSE 69, 10178 BERLIN, GERMANY, +49 30 21308555, HRB 214074 B
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
576227

















