Gehele woning

Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design

Fotogalerie voor Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design

Een eettafel gedekt met borden, kommen, glazen en bestek, op een tafelkleed met een geweven placemat.
Een moderne trap met houten leuningen, een glazen vloer en een slaapkamer met een bed, nachtkastje en lamp.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes en een houten plafond.
Een kamer met een houten plafond, een televisie op een houten dressoir, een geweven mand en een plant.
Een smalle straat met gebouwen met stenen muren en houten deuren.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 288
inclusief belastingen en toeslagen
13 nov - 14 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design

  • Prachtig huis uit 1889 in het dorp Berge, volledig met de hand gerestaureerd in 5 jaar tijd. De moderne rustieke stijl behoudt de originele sfeer en charme.



    Op de begane grond vinden jullie een volledig uitgeruste open keuken met eethoek. Via de keuken hebben jullie toegang tot de wijnkelder, waar nog delen van de originele olijfpers te zien zijn. Op de eerste verdieping is een gezellige leeshoek met pelletkachel, die direct toegang geeft tot de hoofdslaapkamer met tweepersoonsbed en een kleine open kast.



    De bovenste, knusse zolderverdieping is ideaal om helemaal tot rust te komen. Hier kunnen jullie ontspannen lezen, een film kijken of heerlijk wegdromen in het bed van deze sfeervolle ruimte.



    Privéparkeerplaats voor motoren. Gratis parkeren op straat. Maximaal één huisdier toegestaan. Roken is niet toegestaan. Handdoeken en beddengoed aanwezig. De woning heeft airconditioning en wifi. Er is een skiberging. Fietsen zijn te huur. Tennisbaan op minder dan 10 minuten lopen.



    Het huis heeft waterbesparende systemen en duurzame isolatiematerialen. Zelf inchecken is eenvoudig. Taxiservice van/naar luchthaven en treinstations mogelijk tegen een toeslag.

    - Babybedje betaling 10,00 € per persoon

    - Fiets aanwezig betaling 10,00 € per persoon

    - Pendelbus naar het treinstation betaling 280,00 € per persoon per rit

    - Huisdieren toegestaan betaling 15,00 € per huisdier

    - Pendelbus naar het vliegveld betaling 280,00 € per rit

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Berge. Bezoek Iglesia de Nuestra Señora de la Asunción de Castel de Cabra en Klooster van de Woestijn, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Crystal Caves en Guadalupe. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, wandelen en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Berge
Meer vakantiehuizen in Berge
Kaart
Berge

In de buurt

  • Lorente Plaza
    10 min. rijden - 7.3 km
  • Iglesia de Santa María la Mayor
    10 min. rijden - 7.3 km
  • Crystal Caves
    17 min. rijden - 12.8 km
  • Centro Buñuel Calanda
    22 min. rijden - 28.4 km
  • Motorland Aragon
    33 min. rijden - 47.2 km

Lokaal vervoer

  • Castellón de la Plana (CDT-Castellón-Costa Azahar) - 124 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante Royal
    9 min. rijden
  • Bar el Fontanal, plaza del Ayuntamiento
    8 min. rijden
  • Bar Rafe
    9 min. rijden
  • Bar La Lola. Alcorisa
    8 min. rijden
  • Muscari
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design?

Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design van één nacht voor twee volwassenen op 13 nov. 2026 min. € 288, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Berge ligt op 10 km afstand van Lorente Plaza, Iglesia de Santa María la Mayor en Crystal Caves. Ook Centro Buñuel Calanda en Guadalupe liggen op 32 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Casa Rural El Ahora: Tradition, Art, and Design

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Una casa y un anfitrion muy acojedores

Pros: La tranquilidad y la décoracion , la casa tiene muchas comodidades El pueblo tiene unos paisajes muy bonitos Cons: Las escaleras para acceder a las diferentes piezas