Resort Stay Spa Tsurumi ligt in Beppu. Trek de natuur in bij Aso Kuju National Park en Warmwaterbronnen van Beppu. Bezoek Kijima Kogen-park en Umitamago-aquarium als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. African Safari en Harmony Land mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Beppu
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een volledig uitgeruste spa over een spa en een microgolfoven in de gemeenschappelijke ruimte. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een droogkuis/wasserijservice, een wasserij en een snelle incheckservice. Elk aparthotel beschikt over een keuken, gratis wifi en een aparte badkuip en douche. Een haardroger, gratis toiletartikelen en tandenborstels zijn enkele van de overige voorzieningen.
Resort Stay Spa Tsurumi heeft 25 kamers met pantoffels en een haardroger. Alle kamers in dit aparthotel met 4 sterren hebben keukens.
Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche, een bidet, gratis toiletartikelen en tandenborstels en tandpasta. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)).
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de volledig uitgeruste spa van dit aparthotel. De spa is uitgerust met warm/mineraalwaterbronnen. De spa is dagelijks geopend.
Er zijn 2 indoor/outdoorwarmwaterbronnen open van 15.00 uur tot 22.30 uur. De temperatuur van de warmwaterbronnen is ingesteld op 41 °C.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoren een garage en een carport
Keuken
Diepvriezer
Gemeenschappelijke microgolfoven
Badkamer
1 privébadkamer
Aparte badkuip en douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Automaat
Receptie met beperkte tijden
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
25 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 22.00 uur.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, elektrisch deurslot
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er kan een badbelasting bij de accommodatie in rekening worden gebracht. De badbelasting is van toepassing op accommodaties met warmwaterbronnen en varieert van JPY 150-500 per persoon, per nacht op basis van lokale regelgeving. Houd er rekening mee dat er mogelijk nog andere vrijstellingen van toepassing zijn.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
De warmwaterbronnen zijn toegankelijk van 15.00 uur tot 22.30 uur.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
BEPPURISORTSTAYSPATSURUMI
Resort Stay Spa Tsurumi Beppu
BEPPU RISORT STAY SPA TSURUMI
Resort Stay Spa Tsurumi Aparthotel
Resort Stay Spa Tsurumi Aparthotel Beppu
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Resort Stay Spa Tsurumi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Resort Stay Spa Tsurumi?
Vandaag, 11 apr. 2026, kost een verblijf bij Resort Stay Spa Tsurumi van één nacht voor twee volwassenen op 12 apr. 2026 min. € 47, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Resort Stay Spa Tsurumi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Resort Stay Spa Tsurumi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Resort Stay Spa Tsurumi?
Dit wellness aparthotel in Beppu ligt op 1,9 km van Aso Kuju National Park en op 2,9 km van Warmwaterbronnen van Beppu. Ook Takegawara Onsen en Kijima Kogen-park liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Resort Stay Spa Tsurumi
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,2
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 32 van 83 beoordelingen
10 - Uitstekend
32
Gastenscore: 8 - Goed. 32 van 83 beoordelingen
8 - Goed
32
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 83 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 4 van 83 beoordelingen
4 - Matig
4
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 83 beoordelingen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is so far out of town that walking in to town isn’t really an option (at least a hour walk) and the buses only run every half hour.
As for the room itself, when you enter the bottom of the stairwell, you can turn on the light at the bottom but not the top. So you have to walk up into pitch black and use a flashlight to find the light switch at the top. The room barely cooled off, even with us blasting the AC units.
Other than that, the rooms were nice and the onsen had a very pretty view.
Carissa
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
ミヅキ
Zakenreiziger, Reisde met partner
25 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten