Laavish 7 Hotel ligt in Indiranagar, een wijk in Bengaluru. M.G. Road en Bannerghatta Road zijn zeker een bezoekje waard als je graag wilt shoppen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Cubbon-park verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij M. Chinnaswamy-stadion of kies voor een avondje uit bij Palace Grounds. Bekijk onze reisgids voor Bengaluru
Binnamangala, Hoysala Nagar, Indiranagar, Plot no 345, Bengaluru, Karnataka, 560038
In de buurt
100 Feet Rd
5 min. wandelen - 0.4 km
Ulsoor Lake
7 min. rijden - 2.1 km
M.G. Road
8 min. rijden - 2.5 km
1MG-Lido Mall
8 min. rijden - 2.5 km
Old Airport Road
12 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Station Bangalore Baiyappanahalli - 3 min. rijden
Station Indiranagar - 3 min. wandelen
Bengaluru (BLR-Internationale Luchthaven Kempegowda) - 63 min. rijden
Restaurants
Adyar Ananda Bhavan (A2B)
3 min. wandelen
Comedor
3 min. wandelen
The Beer Joint
4 min. wandelen
chaatwaala @ indiranagar high school
3 min. wandelen
Spettacolare
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Laavish 7 Hotel
Hotel vlak bij M.G. Road
Laavish 7 Hotel ligt in de buurt van Cubbon-park en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een 24-uurs receptie, een bagageopslagruimte en een feestzaal
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
De 55 kamers bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Laavish 7 Hotel?
Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij Laavish 7 Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 25, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Laavish 7 Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Laavish 7 Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Laavish 7 Hotel?
Dit hotel ligt in Indiranagar, op 2 km afstand van 100 Feet Rd en Ulsoor Lake. Ook Old Airport Road en M.G. Road liggen op 3 km afstand. Station Indiranagar ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Swami Vivekananda Road is het 15 minuten wandelen.