La Fonda Hotel bevindt zich in Benalmádena Pueblo, een wijk in in Benalmádena, en ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand. Jachthaven van Benalmádena en Haven zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Malaga Provincie Stranden en Playa de Carvajal. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Palacio de Deportes José Maria Martín Carpena of Club del Sol-tennisclub. Ontdek wat de buurt allemaal te bieden heeft, zoals golfen en skiën. Bekijk onze reisgids voor Benalmádena
C/ Santo Domingo de Guzmán, 7, Benalmádena, Malaga, 29639
In de buurt
Castillo Colomares
7 min. wandelen - 0.6 km
Kerk van Santo Domingo de Guzmán
1 min. wandelen - 0.2 km
Plaza de España
2 min. wandelen - 0.2 km
Boeddhistische Tempel
3 min. wandelen - 0.3 km
Mariposario de Benalmádena
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Station El Pinillo - 10 min. rijden
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 31 min. rijden
Restaurants
Panadería Escandinava
8 min. wandelen
Restaurante El Parador
4 min. wandelen
La Perla
2 min. wandelen
Querida Nieta
3 min. wandelen
Escorpio restaurante
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Fonda Hotel
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl vlak bij Jachthaven van Benalmádena
Een gratis continentaal ontbijt, een aangrenzende golfbaan en een dakterras vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij La Fonda Hotel. Geniet van een sportmassage, een lichaamsbehandeling of een body scrub bij Katharo Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Bij Escorpio, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor Mediterrane gerechten en openlucht dineren. Naast een koffiebar/café en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Snelle uitcheckservice, een kluis bij de receptie en een lift
Meertalig personeel, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Fonda Hotel hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.30 uur tot 10.30 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Escorpio
Dingen om te doen
Bibliotheek
Buitenzwembad
Fietsenverhuur
Sauna
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Buitenzwembad
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Dakterras
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Volledig uitgeruste spa
Behandelingsruimte
Behandelingsruimtes voor koppels
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hotstone-massages
Sauna
Spa dagelijks geopend
Sportmassages
Stoombad
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijke sportschool
Meer
1 gebouw
Mediterrane architectuur
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Lcd-tv
Eten en drinken
Champagneservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluis
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 4 november tot 4 december:
Één van de eetgelegenheden
De bar/lounge
De volgende voorzieningen zijn gesloten op dinsdag en woensdag:
Restaurant
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 53 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 53 (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 10 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt La Fonda Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij La Fonda Hotel?
Vandaag, 1 jul. 2026, kost een verblijf bij La Fonda Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 2 jul. 2026 min. € 198, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij La Fonda Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij La Fonda Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Fonda Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt La Fonda Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 53 per voertuig.
Waar staat La Fonda Hotel?
Dit wellness hotel ligt in Benalmádena Pueblo, op 10 minuten wandelen van Plaza de España en Castillo Colomares. Ook Mariposario de Benalmádena en Benalmádena Golf liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Fonda Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 225 van 359 beoordelingen
10 - Uitstekend
225
Gastenscore: 8 - Goed. 99 van 359 beoordelingen
8 - Goed
99
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 359 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 359 beoordelingen
4 - Matig
9
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 359 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ali Reza
7 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was great, amazing staff, beautiful hotel with great amenities, especially the spa!
Ali Reza
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hayley
9 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely short break at La Fonda. Perfect location, great room, nice roof terrace and small pool . The Spa was good too .
Hayley
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jane
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a lovely restful time.
Jane
14 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julie
23 apr 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel, amenities and restaurant. Was a bit of a shame to get charged for parking when we came mid-week, paid for an upgrade, and especially considering the fact that the hotel was 1/3 occupied at the most. Beautiful hotel, beautiful setting.
Julie
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kasper
21 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dejligt hotel i en hyggelig bydel med enestående udsigt ned mod havet. Hotellet har en god restaurant med en fin morgenmadsbuffet og ligeledes flot udsigt så dagen blev skudt i gang på bedste vis. Vi havde også stor glæde af spa afdelingen.
Kasper
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lots of parking. A really cute hotel. Fabulous views recommend getting a room with a view which are limited in number. Good restaurant. Good coffee.
John
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ellie Noelle
20 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastisk ophold, god service, smukt værelse, dejlig seng og hyggelig restaurant
Ellie Noelle
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Maja Voola
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Extremely nice hotel with the friendliest staff.
The quality of the restaurant was not the best. Don’t stay there for the food, but for the spa, the atmosphere and the staff.
Maja Voola
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Michael
22 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Flotte omgivelser
Michael
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Frederic
31 mei 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Bel hôtel typique dans le style Andalou.
Belle chambre, très bonne literie.
Petit déjeuner, correct, sans plus
Nous n avons pas testé le restaurant.
Le gros bémol, mise à part à la réception, le personnel n est absolument pas courtois, pas de sourires, pas de bonjour, on a, ma compagne et moi, rarement vu ça.
On a l impression d être complètement transparent,voir de déranger.
On parle du peu d accueil en France, mais celui de cet hôtel Espagnol est..... inexistant, dommage.
Si ce manque de considération vous importe peu, pourquoi ne pas y aller.
Frederic
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lisandra
13 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El lugar es hermoso y la atención y la comida espectacular
Lisandra
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael bie
18 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Værelset, spa og en fin restaurant
Michael bie
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John
10 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a great time at La Fonda. Room spotless and cleaned every day. Staff were wonderful. Food was outstanding. We hope to return next Christmas.
John
7 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nasreen
10 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Breakfast was great.
Nasreen
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zeenta
9 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Superb & Cozy Hotel. Very friendly receptionist and all was clean and nice there. 5 stars from here 🌟🌟🌟🌟🌟 Kindest Zeenta & Henrik ♥️
Zeenta
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ion
11 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We have stayed here several times and the hotel, restaurant and spa are excellent
Ion
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Pauline
28 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The staff were very friendly and accommodating and the restaurant served good tapas at a reasonable price. The room was big and with a big, comfortable bed. It was nice that spa was included in the price for the room
Pauline
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Andrew
18 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
Andrew
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Peter
3 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel in the Pueblo of Benalmádena
Peter
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Agneta
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Toppen spa
Underbart spa. God mat och prisvänligt. Kanske lite svårt för gäster med rörelsehinder.
Agneta
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Afsaneh
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful boutique hotel with a stung view and friendly policy staff.
Afsaneh
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lesley
1 okt 2025
Positief: Voorzieningen
Spa was relaxing & peaceful
Lesley
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Stefan
1 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stille og hyggeligt
Lækkert hotel med overraskende høj restaurant kvalitet. Lækre og rummelige værelser
Stefan
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Raymond
8 jun 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bel hôtel, accès pas facile, personnel très gentil, bon restaurant, bon petit déjeuner, aire commune de qualité.
Raymond
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christel
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kan anbefales
Meget hyggeligt og dejligt hotel
Blev mødt af en fantastisk sød og hjælpsom ung mand
God oplevelse