SunshineHomes presenteert CASA MEDELLIN. Deze oase aan het strand is een luxe appartement met 2 slaapkamers en 1 badkamer dat volledig is gerenoveerd volgens de hoogste normen. Het appartement beschikt over een nieuwe luxe keuken en badkamer, en biedt een prachtig uitzicht op zee waarvan je kunt genieten vanaf het rustige terras. Het echte hoogtepunt van deze woning is het geweldige zwembad, dat een perfecte oase vormt om te ontspannen en af te koelen in de zon.
Het appartement is perfect voor gezinnen en biedt een comfortabele en ruime woonruimte. Beide slaapkamers zijn prachtig ingericht en beschikken over veel opbergruimte voor je spullen. De badkamer is volledig gerenoveerd volgens hoge normen en is voorzien van moderne sanitair en inrichting.
Dit appartement ligt op slechts 300 meter van het strand en biedt gemakkelijke toegang tot de prachtige kustlijn van de Costa del Sol. Het strand zelf is perfect om te zwemmen, te zonnen en watersporten te beoefenen, waardoor het een ideale locatie is voor wie graag dicht bij de zee is.
Voor wie liever dicht bij huis blijft, beschikt het appartementencomplex ook over een prachtig zwembad, de perfecte plek om af te koelen op warme zomerdagen. Het terras is perfect om te ontspannen en te genieten van het prachtige uitzicht op zee, waardoor het de ideale plek is om tot rust te komen na een drukke dag.
Het appartement ligt bovendien op slechts 200 meter van een supermarkt, waardoor je makkelijk boodschappen en benodigdheden kunt inslaan. Bovendien ligt het op slechts 18 km van de luchthaven van Málaga, waardoor het makkelijk en comfortabel te bereiken is.
Al met al is deze ‘Beachfront Oasis with Pool’ echt een prachtige accommodatie die de perfecte combinatie van luxe en ontspanning biedt. Met het geweldige uitzicht op zee, het prachtige zwembad en het rustige terras is het de perfecte plek om tot rust te komen en te genieten van alles wat de Costa del Sol te bieden heeft.
Gelijkaardige accommodaties
Apartment at 200 meters from the beach! Sea view. And communal pool.
Benalmádena Costa
Apartment at 200 meters from the beach! Sea view. And communal pool.
dit appartement bevindt zich in Benalmádena Costa, een wijk in Benalmádena, en ligt aan het water. Catedral de Málaga en Alcazaba zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Jachthaven van Benalmádena en Haven. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Palacio de Deportes José Maria Martín Carpena of Cortijo de Torres Gemeentelijk Auditorium. Bekijk onze reisgids voor Benalmádena
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 40 min. rijden
Restaurants
Meeting Point
4 min. rijden
McDonald's
5 min. rijden
Restaurante El Malagueño
19 min. wandelen
Lime & Lemon
5 min. rijden
Yucas
13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Casa Medellin Beachfront Oasis With Pool REF017 over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Medellin Beachfront Oasis With Pool REF017?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Medellin Beachfront Oasis With Pool REF017 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Medellin Beachfront Oasis With Pool REF017 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa Medellin Beachfront Oasis With Pool REF017?
Dit appartement ligt in Benalmádena Costa, op 0,5 km van Casino Torrequebrada en op 5 km afstand van La Carihuela en Jachthaven van Benalmádena. Ook Malaga Provincie Stranden en Playa de Las Yucas liggen op een kwartiertje wandelen.