Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
6 bedroom villa,5 minutes walk to restaurants and bars
Private, enclosed 6 bedroom contemporary villa.A few minutes walk into the renowned restaurants and bars of Benahavis. Quiet location , surrounded by mountain views. A good size private pool and outside kitchen.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Kitchenette
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
6 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
5,5 badkamers
Bad of douche
Bidet
Bubbelbad
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In de bergen
In een dorp
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Luxury Holiday Villa El Paraiso Alto, Benahavis, Marbella 10 bedrooms
Luxury Holiday Villa El Paraiso Alto, Benahavis, Marbella 10 bedrooms
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 12 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/MA/003229
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van GBP 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt in Benahavís in de bergen. Puerto Banús en Marina Marbella zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa Puerto Banús en Strand van Estepona. ImagiArte en Bulevar San Pedro Alcántara zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Benahavís
Beschikt 6 bedroom villa,5 minutes walk to restaurants and bars over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 6 bedroom villa,5 minutes walk to restaurants and bars?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 6 bedroom villa,5 minutes walk to restaurants and bars inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 6 bedroom villa,5 minutes walk to restaurants and bars uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat 6 bedroom villa,5 minutes walk to restaurants and bars?
Deze villa ligt in de bergen, op 2 km afstand van ImagiArte en Guadalmina Dam. Ook Los Arqueros Golf & Country Club en Atalaya Golf & Country Club liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over 6 bedroom villa,5 minutes walk to restaurants and bars