Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
The Wash House
Deze rookvrije cottage heeft niet alleen een tuin, maar ook gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze cottage heeft gratis wifi en een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast en een vaatwasser. 2 een badkamer, een waterkoker en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers in deze cottage met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de cottage: gratie wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Uitgelichte locatiekenmerken
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
The Wash House Cottage
The Wash House Bembridge
The Wash House Cottage Bembridge
Over deze buurt
deze cottage ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Bembridge. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Shanklin Old Village en Isle of Wight Steam Railway. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Ryde Harbour en Ryde Terminal. Isle of Wight Zoo en Amazon World Zoo Park zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Bembridge
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Wash House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Wash House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Wash House?
Deze sportieve cottage in Bembridge ligt op 1,5 km van Bembridge Beach en op 5 km afstand van Whitecliff Bay Beach en St Helens Duver. Priory Beach ligt op 4,9 km.