Bridge Apart Belgrade

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Bridge Apart Belgrade

  • Hotel vlak bij Knez Mihailova Straat
  • Bridge Apart Belgrade biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen en valetparkeerservice
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), vervoer vanaf de luchthaven en snelle uitcheckservice
    • Snelle incheckservice, een lift en conciërgeservice
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Douches, gratis toiletartikelen en haardrogers
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Aparte eetruimtes, keukens en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar

Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en middernacht

Snelle incheckservice

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 

Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Het ontbijt is beschikbaar in het naastgelegen hotel.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 5.00 per huisdier, per nacht

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er kunnen 2 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.37 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.68, per nacht voor gasten van 7 tot 15 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 10 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 6 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 15 per voertuig
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 5.00 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en middernacht
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Bridge Apart Belgrade?

Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Hoe laat kan ik bij Bridge Apart Belgrade inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Laat inchecken kan tussen 22.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Bridge Apart Belgrade uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Biedt Bridge Apart Belgrade een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 15 per voertuig.

Waar staat Bridge Apart Belgrade?

Dit hotel ligt in Kosančićev Venac, op 10 minuten wandelen van Manak's House (Manakova kuca) en Knez Mihailova Straat. Ook Museum of the Serbian Orthodox Church en Residentie van Prinses Ljubica liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,8

Uitstekend

8,8

Netheid

8,4

Locatie

8,8

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 25 van 39 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 9 van 39 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 39 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 39 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 39 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The apartment was modern, clean and spacious for our family. The location was great. We were able to easily walk to many of the main attractions in Belgrade. Vladimir was an attentive and thoughtful host. We would stay here again without hesitation.
4 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

bora

Positief: Netheid, comfort kamer

normal

we waited long for meeting , car park is a kittle bit far from accondation place but it was good
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rose

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Virkelig godt

Dejligt sted! De er virkelig søde og behjælpelig. Jeg vil helt klart anbefale dette hotel.
3 nachten verbleven in november 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A cozy apartment in the center of Belgrade. Easy walk access to everything. Friendly and helpful staff, they organize a transfer from and to the airport. Very helpful, no headache. A perfect place for a short and maybe longer stay in Belgrade.
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kaloyan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Recommendation

Very Good place with good location.
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Karla

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

good

Good place to stay for a cheaper price plus you are in the center of the city - walking distance from all the major sights.
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Magnus

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fin leilighet med god beliggenhet. Hyggelige verter.
4 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Elif

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Worst place ever, never come here

We arrive there very late, but before we had informed the concerning person named Mr. Vladimir. He did not took us in our room instead he sent us to another place called Dolce vita suites that was a very very far from the city, and disgusting, smelling, filthy, dirty place. And we were travelling with three kids, there was only one bed, non clean bed sheets and towels.
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pavlos

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The apartment is an excellent choice for families. It was clean and comfortable. When we entered, it smelled very very nice. The most amazing is that they provide you a mobile phone for accessing internet. You can activate hot-spot and carry it with you wherever you go, due to expensive roaming charges. Also the breakfast was great. We ate it at a 4 stars hotel. It is located in the center of Belgrade and you can visit sightseeings by foot in a few minutes. You can also park your car in the private parking that they provide. Thank you "Bridge Apart Belgrade".
1 nacht verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Erdeniz

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service

Hizmet kötü

15.00 öncesi kesinlikle odaya almıyorlar. 17.00 gibi tekrar geldik ve kimseyi bulamadık. Görevlilerin odasının kapısını tam 15 dakika çaldık. İlgi ve hizmet problemli. Otelin hemen arka bahçesindeki otopark 5euro / gün olarak ücretlendiriliyor.
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great Family stay in Belgrade

Great service and location. Suprice with the mobile phone including free internet and phone Numbers which are good to Have.
3 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Bugra

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Tavsiye edilir

Otel güzel fakat halı olması dezavantaj. Genel olarak beğendim be tekrar gidersem tercih ederim. Gezilecek yerlere 5 ddk yürüme mesafesinde
1 nacht verbleven in juli 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

God

Det var godt super fed lejlighed men der var langt til morgenmaden ca 4 gader væk fra selve stedet ellers ok
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Azme

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Highly recommended

Excellent service!!! Very professional business. These guys really do there best to aim to please. Very forth coming with advice and info. The breakfast was delicious and well worth the money
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Kim

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Dirty apartment in Belgrade

The apartment was dirty especially the shower, full of mould and mildew. The shower clip was broken so had to hold the shower to wash. The apartment states parking is included which it is, a 10min walk away in a car park which has a pole dancing club above it and an erotic shop next door. Didn’t like the parking area!
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Theodoros

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Τέλειο.

Ότι καλύτερο στο κέντρο στο Βελιγράδι.Πολυ καλή εξυπηρητέτηση-καθαριότητα-άνεση.Mεταφορά αεροδρομίου με επιπλέον χρέωση και ξενάγηση.
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Belgrade 2 bedroom superior apartment.

2 bedroom apartment in the heart of Belgrade was amazing. We were met by friendly staff who provided a lot of useful information about the city and surroundings. The apartment was incredible, we loved it.
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ellen

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very clean and friendly staff. Wewould definitely stay again while visiting Belgrade. Minor negative was it was A little difficult to find parking so recommend a few photos to show where to turn in to park since it is a small and hidden driveway.
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very convenient for visiting center Belgrade. Clean place and helpfull staff.
5 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Kadir

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid

Good choice

The location was good. The host was very welcoming. Free parking was a good advantage.
2 nachten verbleven in februari 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MEHMET

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bridge apart harika..

Herşey güzeldi konumu ve temizlik harika bence daha iyisi olamazdı.
3 nachten verbleven in januari 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Nice Apartment. Clean and good location with safe parking. Friendly staff.
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Vladislav

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Белград трип

Хорошие апартаменты, крутой завтрак шведский стол в соседнем отеле
1 nacht verbleven in november 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Unreliable wifi

Wifi was erratic and slow.
4 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lily

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great place, great host.

Our stay at the Bridget ApartHotel was great. The neighborhood is extremely convenient, with food right outside the door and a short walk to city center as well as the mall. Our host was amazing. He even took us on a 2-hour free tour and arranged a boat tour on the Danube/Sava rivers. The breakfast at the near by hotel is definitely worth the few extra dollars. The apt. is very nice, bedding is comfortable, and an all around great choice!!! The only negative was the wifi wasn't great.
2 nachten verbleven in september 2018