Dit rookvrije appartement beschikt over parking, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en meertalig personeel. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Je lcd-televisie met digitale zenders en een dvd-speler bieden wat vermaak, ideaal na een drukke dag. Geniet daarnaast van extraatjes zoals een minibar met enkele gratis items en een espressoapparaat.
Dit appartement heeft 2 kamers met een was-droogcombinatie en Dvd-speler. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben bureaus en eettafels. Alle bedden met een Select Comfort-matras hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, pantoffels, designer toiletartikelen en een bidet.
In dit appartement in Belgrado is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke lcd-televisie van 38 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer minibars (met enkele gratis items) en een espressoapparaat.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kinderstoel
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Eettafel
Gratis minibar (beperkt aantal items)
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Select Comfort-matras
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Bidet
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Dvd-speler
Kunstgalerij
Lcd-tv van 38 inch met digitale zenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Wasvoorzieningen
Was-droogcombinatie
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij het vlonderpad/de promenade
Direct bij een congrescentrum
Direct bij een winkelcentrum
In een historische wijk
In een staatspark
In een uitgaansbuurt
In een winkelgebied
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Designerwinkels
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 3 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.36 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.68, per nacht voor gasten van 7 tot 15 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 500 te betalen.
Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 10 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 18.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse en een hoge stoel te reserveren.
Btw-nr. - 0605959715172
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 4638823
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
dit appartement in Vračar bevindt zich vlak bij het vlonderpad en bij een winkelcentrum. Enkele opmerkelijk bezienswaardigheden in de buurt zijn Parlementsgebouw en Plein van de Republiek. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Nikola Tesla Museum. Ook Serbian Chamber of Commerce en Knez Mihailova Straat zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Belgrado
Zijn huisdieren welkom bij Apartment Belgrade Center-Resavska?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag.
Hoe laat kan ik bij Apartment Belgrade Center-Resavska inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Belgrade Center-Resavska uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Belgrade Center-Resavska?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Belgrado ligt in de historische wijk, op 10 minuten wandelen van Serbian Chamber of Commerce, Parlementsgebouw en Nikola Tesla Museum. Ook Knez Mihailova Straat en Plein van de Republiek liggen op 15 minuten wandelen. Station Belgrado Dunav ligt op 30 minuten wandelen.
Beoordelingen over Apartment Belgrade Center-Resavska
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 27 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 27 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 27 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 27 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 27 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
9,6
Netheid
9,6
Locatie
8,6
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Emese
Reisde met familie
11 okt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Great apartment
Spacious and comfortable apartment, well appointed and maintained. Great location in central Belgrade, walking distance to major attractions, shopping, and dining. Great communication from the manager. Although I somehow missed the message that her assistant will turn up to collect the tourist tax not included in the price. There should be a better process. No dedicated parking, a large parking structure 2 minutes away. No sane person would want to drive around central Belgrade anyway.
Emese
3 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Joakim
Reisde met een groep
20 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Joakim
3 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Explorers, Toronto
Reisde met een groep, Reisde met partner
19 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very comfortable and clean apartment in downtown area. Grocery store is across the street, coffee shop downstairs. Screens on the windows would be a great improvement, keeping out the bugs. The apartment had instructions on how to operate certain appliances but did not have any for exhaust hood. The fuse blew one day but they responded to the email and fixed it . Would recommend it to friends.
Explorers
3 nachten verbleven in oktober 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
16 jun 2019
Negatief: Personeel en service
Since the apartment is located in a private building, there's no reception, and you have to make an extra arrangement to check-in. As such it is not quite suitable for classic Expedia customers.
Furthermore, the staff engaged in a typical "third world" deceptive "hidden fees" practice, whereby they charged 30 EU "cleaning fee" and 200 EU "damage deposit" -- both in CASH -- without specifying any of this ahead of time.
They also conveniently overcharged the city tax (kids 7-15 pay half-fee not full.)
For all these payments, they give you a plain paper/non-official receipt (hence not paying any income tax and pocketing all the "city tax" for themselves.)
So, if you get into any "argument" with these "cheap hustle" amateurs good luck getting your money back. After we were swindled and upon my complaint they refused to provide any resolution -- because it was apparently my family's fault for not knowing of their "hidden fees" practices ahead of booking.
As for the apartment itself it was in decent condition and location. No complaints there other than exposure to high levels of street noise (think garbage disposal trucks at 0200h and tramway passing by and shaking the entire building from 0400h) so if the proper sleep is important to you -- look elsewhere.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Lonny
15 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Fin lejlighed
bortset fra at vi måtte bo på i anden lejlighedens den vi havde booket var alt ok. Lidt langt op med kufferter.
Lonny
2 nachten verbleven in oktober 2018
10/10 – Uitstekend
Muhamed
7 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muhamed
4 nachten verbleven in februari 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
8 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mon marie et moi avons aimé cet appartement, il est propre, spacieux, et bien équipé. En plus, il est au centre ou' vous pouvez trouvez les cafés, les réstos, les super markets, transport public et des lieux à visiter comme l'église de Saint sava.
Geverifieerde reiziger
11 nachten verbleven in oktober 2017
10/10 – Uitstekend
Phillip, Lincs
4 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Well-equipped, conveniently located.
The apartment is very spacious and well equipped, with kitchen, dining room, lounge and two bedrooms. We were even left a mobile phone for use in case of need. It's a 15-20 minute walk to Republic Square, and about ten minutes from where the A1 airport shuttle bus (a bargain at 300 dinar), with plenty of shops and other facilities very near by. Staff were really helpful, printing off our boarding passes and being available for our questions. The only slight drawback is that the tram runs under the bedroom windows, so there is some noise, but they don't run all night, and we didn't find the noise disruptive.
Phillip
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 apr 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Supernöjd!
Fin lägenhet och nära till allt
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Bo, Stockholm
20 apr 2016
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Fin stor lägenhet i bra del av stan
Allt var perfekt förutom att det blev fel när vi bokat för 8 personer och hotellet bara hade 6 personer i sina papper och ville då ha mer pengar samt hotade med att kicka ut oss. Tråkigt bemötande av hotellet i en annars perfekt vistelse.
Bo
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
23 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Grosszügige luxuriöse Wohnung, super Service
Freundlicher Empfang. Wertvolle Unterstützung zu lokalen Buchungen. Vollständige komplette Ausstattung inkl. gutem WLAN, Cable TV und sogar einem lokalen Mobiltelefon. Gute Lage Nähe Zentrum. Grosse schöne und hohe stilvolle Räume. Alles sauber. man kann sich nicht mehr wünschen.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Derek, Stockholm
28 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good size for family
Stayed one night, check in worked well. Met at apartment and same for checking out.
Needed cash to pay and washing machine was a hard to work. Otherwise everything was very straightforward.
A bit expensive for what you get but very spacious apartment and wi-fi and A/C included. New windows so very quiet even in the rooms facing the street.
Derek
8/10 – Goed
predrag, Paris
19 mei 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour à Belgrade
Appartement très calme et très convivial pour 6 personnes
predrag
6/10 – Redelijk
Aleksandr
12 jan 2015
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aleksandr
10/10 – Uitstekend
CaseIRT, Garmisch, Germany
30 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great space and location
After a number of stays in Belgrade, this place is our favorite. Spacious, clean, well-kept...was perfect for our family with 4 young children. The shower is small and not ideal but that's par for the course in this region. The managers are very helpful and do a great job relaying information, from how to pay for parking and run the washing machine to restaurants and sights in the area. Location is awesome, we can walk to so many sights, restaurants simple or fancy, and the playgrounds near St. Mark's church up the street are the best. We love the nearby bakeries as well...cheap, fresh, delicious food that that the kids will always eat! Street parking is only 2 hours but there is a garage nearby.
CaseIRT
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
28 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent apartment in the center of Belgrade
Very comfortable, with high-speed Internet, friendly staff. We have already recommended it to our friends who plan to stay in Belgrade for a couple of months.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice, clean and gods service
The apartment is located in the middle of Belgrade. Apartment itself is clean, spacious, wi-fi included and the service flawless. Would recommend to anyone especially people that have never visited Belgrade before.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Milica
2 apr 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Helnöjd!
Mycket fräscht och fint boende mitt i centrala Beograd. Utmärkt service och bra kontakt med ägarna. Stora rum i hela lägenheten. Jag kommer definitivt att bo där igen, eller i någon av ägarnas andra lägenheter. Rekommenderar starkt!
Milica
8/10 – Goed
Bachaus, Belgrad
8 okt 2013
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Awesome place
I can recommend this place to others. A good apartment in the central parts of Belgrad. Good place to start from and experience the wonderful Belgrade. As well good to have your own apartment to be able to rest. It´s fully equiped.
Bachaus
10/10 – Uitstekend
Agnetha, Malmö
24 sep 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lägenhet nära det mesta
Gångavstånd till allt i Belgrad city och nära stationen med alla bussar till ex Zemun. Bara runt hörnet låg den stora gatan som är förlängningen på gågatan - ca 500m promenad dit. 2 stora sovrum med 3 sänger i varje, bra vardagsrum med Tv etc och kök med bord till 6 personer.
Agnetha
10/10 – Uitstekend
Kathleen, Temecula, Ca
14 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Our stay in Belgrade
The apartment was perfect! We had been traveling for 20 days before reaching Serbia and this was by far the best stay. There were 4 of us but room for 6. Two giant bedrooms, living room, reading nook, dining room table and a kitchen with a large refrigerator. You need to call to be met to get the key. Our email with this message did not arrive with all our traveling, however the people of Belgrade go out of their way to help, even when we couldn't speak the language. We called and the management was there in 10 minutes and include a cell phone for local use. Love this apartment!
Kathleen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Åker igen
Det var mycket bra
Fick väldigt bra service
Kommer bo där igen
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Tom, Canada
12 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Belgrade in May
Excellent for activities around dowb town area:walking distance
Tom
8/10 – Goed
SB, Calgary, AB, Canada
28 mei 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Belgrade
We stayed in the hotel-apartment as a family with grown up boys. The location is great and the stuff was very helpful. Well equipped space and kept in great condition. We enjoyed our stay in Belgrade.
SB
10/10 – Uitstekend
Goran
7 mrt 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean, bright, modern - great location
Everything worked like a treat, wi-fi was fast reliable and free. More TV channelattractions.. Lots of shops, bakeries and supermarkets nearby. Quiet building. Staff friendly and reliable.