Amsterdam Hotel ligt in Savski Venac, een wijk in Belgrado. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Kalemegdan-park en Tasmajdan-park. Daarnaast kun je ook Museum of Illusions Belgrade en Historical Museum of Serbia bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Aleksandar Nikolic Hall of Kombank Arena. Bekijk onze reisgids voor Belgrado
Jug Bogdanova 10, Belgrade, 11000
In de buurt
Knez Mihailova Straat
3 min. wandelen - 0.3 km
Kalemegdan-park
10 min. wandelen - 0.9 km
Plein van de Republiek
7 min. wandelen - 0.6 km
Belgrade Waterfront
8 min. wandelen - 0.7 km
Skadarska
11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Belgrado-Centrum - 11 min. rijden
Belgrado (BEG-Nikola Tesla) - 18 min. rijden
Restaurants
McDonald's
2 min. wandelen
Yxlanzh
1 min. wandelen
Šiš ćevap Mig
2 min. wandelen
Starbucks Zeleni Venac
2 min. wandelen
Asia Food
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Amsterdam Hotel
Hotel met een luxe stijl niet ver van Knez Mihailova Straat
Een droogkuis/wasserijservice, een bar en een businesscentrum vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Amsterdam Hotel. Trakteer jezelf op een diepe bindweefselmassage bij het wellnesscentrum ter plaatse. A lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er lunch en diner, en je geniet er van lokale en internationale gerechten. Gratis wifi in de kamer en een sauna zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad
Limousine- of autoservice, een ontbijtbuffet (toeslag) en parkeerplaatsen ter plaatse
Een kluis bij de receptie, een 24-uurs receptie en een feestzaal
Vergaderruimtes, conciërgeservice en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Amsterdam Hotel bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Limousine-/autoservice
Beveiligde parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
2 restaurants
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Sauna
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
86 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Volledig uitgeruste spa
Massages voor diepe bindweefsels
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 10 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 7 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Kinderen tot 7 jaar krijgen gratis ontbijt
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.37 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.68, per nacht voor gasten van 7 tot 15 jaar oud. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen onder de 7 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Betaald parkeren (beveiligd): EUR 20 per dag
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Amsterdam Hotel Belgrade
Amsterdam Hotel Hotel
Amsterdam Hotel Belgrade
Amsterdam Hotel Hotel Belgrade
Veelgestelde vragen
Beschikt Amsterdam Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Amsterdam Hotel?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Amsterdam Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Amsterdam Hotel?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Amsterdam Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Amsterdam Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Amsterdam Hotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Waar staat Amsterdam Hotel?
Dit luxe hotel ligt in Savski Venac, op 10 minuten wandelen van Manak's House (Manakova kuca) en Knez Mihailova Straat. Ook Centre Culturel Francise en Cultural Centre of Belgrade liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Amsterdam Hotel
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 28 van 59 beoordelingen
10 - Uitstekend
28
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 59 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 11 van 59 beoordelingen
6 - Redelijk
11
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 59 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 59 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Natascha
21 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Thank you so much for everything.
Natascha
4 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Emilios
Reisde met familie
27 okt 2025
Positief: Voorzieningen
clean room,good breakfast very good location
Emilios
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Per Eirik
21 okt 2025
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Bra frokost i 7.etg med utsikt. Slitte rom, harde senger, 4* kun pga spa fasiliteter (lite basseng & sauna) i kjelleren. Mye bråk utenfor hotellet med busser, trafikk, folk, uteliggere…Jeg ville nok valgt et annet hotell.
Per Eirik
5 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Milos
Reisde met familie
19 okt 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Milos
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Brian
Reisde met familie
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel, Lovely view from Restaurant
Brian
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Dzevad
Reisde met familie
16 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Everybody is so nice. Our room is cleaned
Dzevad
2 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Katarina
15 sep 2025
Positief: Personeel en service
Katarina
2 nachten verbleven in augustus 2025
6/10 – Redelijk
Geraldine
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Great restaurant, not so great rooms.
Hotel has a lovely reception and lobby, staff are great but the rooms are old and tired. The Aircon didn't work in either room we were in. Bed was comfortable enough.
The restaurant is a go-to. Bogdan is a lovely guy and a credit to the industry. The food was also fabulous.
We didn't enjoy breakfast but that's probably just our preferences. There was plenty of choice, just not great quality.
The spa pool was nice and the sauna was handy, the steam room was out of order.
Overall a fine stay but not for the price we paid.
Geraldine
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Paolo
9 sep 2025
Paolo
3 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
anne-laure
20 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bien pour un séjour à Belgrade
Très bel hôtel très bien situé dans le centre de Belgrade et proche de tous les transports en commun.
Un marché de produit frais est juste en face et des échoppes
L’hôtel est très propre et neuf, le personnel est bien sauf que nous avons eu plusieurs informations contradictoires sur les tarifs et au sujet du petit déjeuner qui était finalement payant alors qu’annoncé gratuit au début du séjour
Néanmoins je reviendrais dans cet hôtel si j’ai l’occasion car les prestations sont très bonnes
Le restaurant à une belle vue sur la ville et la rivière et les chambres sont très confortables
À recommander !
anne-laure
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jacob Eric
9 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good location
Amazing rooftop restaurant. Very good breakfast. The pool area definitely worth a visit
Jacob Eric
1 nacht verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
SIGURD JARLE
20 jun 2025
Gjennomsnittlig.
SIGURD JARLE
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Alfredo
7 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
La ubicación del Hotel Amsterdam, la amabilidad de su personal y la excelente relación calidad- precio, hacen del mismo una excelente opción para el alojamiento en Belgrado.
Alfredo
2 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
Robin
16 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good except air condition
Everything was good, but the air conditioning seemed to be off or broken, and we were told to open a window.
The nights got very hot in all of our three rooms which is a big minus of course.
Otherwise friendly staff and cool hotel.
Robin
3 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Sofia
Zakenreiziger
25 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sofia
1 nacht verbleven in januari 2025
8/10 – Goed
Davor
Zakenreiziger
7 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Businessreise Belgrad
Tolle Lage, Zentrum nah. Pool und Sauna waren gut. Sehr nettes Personal an der Rezeption 👍👍👍 ohne Frühstück gebucht.
Davor
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Joseph
11 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good for solo travel
The location is convenient and very close to the city centre. Parking is not on the premises, and difficult to know where to park before arrival. Clean and good breakfast with a nice view of the river.
Joseph
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
BJØRN THOMAS
11 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Flott hotell i sentrum.
Et kjempefint hotell i gå avstand til det meste i byen. Rommet var fint og rent. Fantastisk frokostbuffet. Tidlig innsjekk var en mulighet da rommene var klare. Godt klimaanlegg som vi brukte da det var veldig varmt de dagene vi var i byen.
BJØRN THOMAS
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Merjem
Reisde met familie
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super
I like this hotel and location!
Merjem
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prisvärt
Bra läge, god frukostbuffé , rummet var stort och fint, trevlig personal.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Rebecca
Reisde met een groep
10 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice and central hotel
Nice and fresh hotel on best location. Will definitely stay here again when I come back to Belgrad. Breakfast was awesome.
Rebecca
3 nachten verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
Sandy
Reisde met een groep
26 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Freundliches Personal, alles fußläufig erreichbar
Sandy
3 nachten verbleven in maart 2024
6/10 – Redelijk
Magdalena
2 feb 2024
Positief: Netheid
Schönes Hotel, aber mit Mängel in bestimmten Zimmern
Das Hotel ist sehr schön, das Frühstück ok, aber das Zimmaer, was wir hatten war echt schrecklich. In der Beschreibung stand es, dass das Zimmer über den Stadtblick verfügt, aber das war nur ein Souterrain. Das Fenster war so hoch (mit dem Blick auf Autoparkplatz), dass ich es nur vom Stuhl öffnen konnte. Im Zimmer war es sehr dunkel, man konnte keine Sonne sehen, obwohl das Wetter schön war. Wie ist das Wetter konnten wir erst erkennen, als wir draußen gegangen sind. Ich wollte das Zimmer wechseln und mir wurde versprochen, dass ich das ab dem nächsten Tag machen kann. Aber es ist leider nicht passiert, weil es angeblich doch keine andere Zimmer frei waren. Die Frauen an der Rezeption haben mich mehrmals mit leeren Versprechungen abgespeit. Die Damen an der Rezeption waren zwar nett aber nicht unbedingt hilfsbereit und verständnisvoll. Endlich mal haben wir doch das Souterrain gewechselt. Wir bekamen eine andere Souterrain, aber wenigstens mit 2 Fenster (aber auch so hoch plaziert). Es war aber ein bisschen heller drin. Aber ohne Licht angemacht zu haben ging es den ganzen Tag nicht. Ich finde, diese Art des Zimmers (2 Bett Zimmer in niedrigeren Etagen) sollten ein Vermerk bekommen, dass es ein Souterrain mit Mini- Fenster, dunkel (und depressiv) und mit dem Ausblick auf die Autos von unten ist.
Magdalena
3 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
Nenad
Reisde met partner
19 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten