Geheel appartement

La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly

Fotogalerie voor La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly

Een slaapkamer met een bed, een bureau, een stoel, een televisie en een balkon.
Een tafel met een bloevas, een metalen pot, een schaal met fruit en witte bekers op een balkon met uitzicht op een bergachtig landschap.
Een afstandsbediening op een ronde tafel, met een wit voorwerp erop.
Een smalle kinderkopstraat tussen gebouwen, met gebogen deuropeningen en een kleine trap naar een deur.
Een wastafel met een moderne kraan, een witte wasbak en een klein zeepbakje met een zeepstaafje.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer30 m²

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Uitzicht op het meer

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly

  • Appartement aan het meer
  • La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly heeft alles wat je nodig hebt.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Balkons, koelkasten en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Koelkast

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een meer

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 30 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT103010B4DE8BL2XJ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt aan een meer in Belgirate. Bezoek culturele hoogtepunten Museo dell'Ombrello e del Parasole en Museo del Paesaggio. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Parco Avventura en Giardino Botanico Alpinia. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Centro Sportivo of Maggiora Park. Bekijk onze reisgids voor Belgirate
Meer appartementen in Belgirate
Kaart
Belgirate

In de buurt

  • Belgirate Ferry Terminal
    3 min. wandelen - 0.2 km
  • Chiesa Vecchia
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • beach near Polaris Yacht
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • beach near Lesa
    5 min. rijden - 1.8 km
  • beach near Terrazzo Villa Stampa
    5 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Belgirate - 7 min. wandelen
  • Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 59 min. rijden

Restaurants

  • Tea Bar
    13 min. rijden
  • Cafè del Borghetto
    42 min. rijden
  • Ristorante La Grisana
    12 min. rijden
  • Al Sciucc di Stropino
    12 min. rijden
  • Nonna Lina
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly?

Dit appartement aan een meer bevindt zich op enkele stappen van Chiesa Vecchia en op 3,9 km van Golfclub Iles des Borromees. Ook Parco della Villa Pallavicino en Veerboothaven van Stresa liggen op 10 km afstand. Station Belgirate ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Lesa is het 23 minuten wandelen.

Beoordelingen over La Torre Belgirate - Luxury Rooms - Glicine - By Guestaly