dit appartement ligt in Achrafieh, een wijk in Bayrut. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Horsh Beirut en René Mouawad-tuin. Daarnaast kun je ook Gallery Alice Mogabgab en Beit Beirut Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hippodrome du Parc de Beyrouth of Gemeentelijk Stadion van Beiroet.
Université de Saint-Joseph - Faculteit Maatschappijwetenschappen
15 min. wandelen - 1.3 km
Saifi
19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
Beiroet (BEY-Rafic Hariri Intl.) - 18 min. rijden
Restaurants
East Village
6 min. wandelen
Starbucks
4 min. wandelen
Symphony - Royal Tulip Achrafieh Hotel
6 min. wandelen
Malak Al Tawouk
8 min. wandelen
Food Style
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Nasr?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Nasr inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Nasr uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Nasr?
Dit appartement ligt in Achrafieh, op 10 minuten wandelen van Gallery Alice Mogabgab, LAU Medical Center-Rizk Hospital en ABC-winkelcentrum. Ook Hotel-Dieu de France en Université de Saint-Joseph - Faculteit Innovatie en Sport liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.