Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Cathedral cottage

Fotogalerie voor Cathedral cottage

Een compacte keuken met moderne apparatuur, een eethoek met transparante glazen stoelen en een raam met uitzicht.
Een eettafel met twee kommen, een fles en een mand.
Een woonkamer met een bank, een tafel en een stoel. Er zijn ramen en een open haard.
Een kamer met houten vloeren, een dressoir, een raam met gordijnen en een bed.
Een functionele woonruimte met keuken, eethoek en zithoek.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 slaapkamerMax. aantal: 453 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cathedral cottage

  • Dit karaktervolle appartement (parket en balken), volledig gerenoveerd, ligt in een rustige straat in het historische centrum van Bayeux, op 100 m van de kathedraal en op 50 m van het kunst- en geschiedenismuseum van Bayeux (MAHB). Het ligt dicht bij restaurants en winkels. Parkeren (betalen voor de dag behalve zon en feestdagen) voor het appartement en gratis parkeren op 200m. De helderheid (niet over het hoofd gezien, oriëntatie EST_OUEST) en het warme aspect van deze accommodatie zullen u volledig verleiden.

    Het bestaat uit:
    * Een grote entree met kast, kledingkast en commode.
    * Een hoofdruimte van 35 m² zeer licht (3 grote ramen op het zuidwesten), niet over het hoofd gezien, een met woonkamer (slaapbank) en een keuken in Amerikaanse stijl.
    Keuken: oven, magnetron, vaatwasser, koelkast met vriesvak, tafel bar.
    TV (per doos 200 kanalen), internet, wifi
    * Een slaapkamer met een bed van 160x200, 2 nachtkastjes, kledingkast en tafel op voetstuk.
    * Een volledig gerenoveerde badkamer met grote douche (140x90)
    * Apart toilet

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto niet vereist
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukeneiland
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Boeken
  • Tv

Buiten

  • Patio
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Geplaveide vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een rivier
  • Dicht bij de zee
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In het stadscentrum
  • Naast een golfbaan
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Fietsenopslag
  • Parkeerplaats voor fietsen
  • Basketballen in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Parasailing in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Fietsenopslag
  • Geen frisdrank in plastic flessen
  • Geen water in plastic flessen
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Herbruikbaar tafelgerei
  • Herbruikbare koffie-/theefilters
  • Herbruikbare kopjes
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Parkeerplaats voor fietsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Recycling
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
  • Unitgrootte: 53 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 14047000210HT

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en aan het strand in Bayeux. Centre Equestre de Sully en Omaha Beach Golf zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Jardin botanique de Bayeux en Carrousel de Courseulles-sur-Mer bezoeken. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Bayeux
Meer appartementen in Bayeux
Kaart
Bayeux, Normandy

In de buurt

  • Een smalle gracht, omzoomd door historische gebouwen van steen, met een kerktoren op de achtergrond.
    Cathédrale Notre-Dame de Bayeux
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Een historisch gebouw met een rode deur en een wimpel.
    Tapisserie de Bayeux
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een militair pantservoertuig met een groot kanon, rupsbanden en twee witte sterren op de zijkant.
    Musée Mémorial Bataille de Normandie
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Place Charles de Gaulle
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Bayeux British War Cemetery
    12 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Bayeux - 13 min. wandelen
  • Caen (CFR-Carpiquet) - 29 min. rijden

Restaurants

  • Le Moulin de la Galette
    5 min. wandelen
  • Bisette
    3 min. wandelen
  • Hôtel Reine Mathilde
    3 min. wandelen
  • La Reine Mathilde
    1 min. wandelen
  • L'Angle Saint Laurent
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cathedral cottage?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Cathedral cottage inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cathedral cottage uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Cathedral cottage?

Dit sportieve appartement ligt in het centrum van Bayeux, vlak bij Musée d'Art et d'Histoire Baron Gérard en Cathédrale Notre-Dame de Bayeux. Ook Place Charles de Gaulle en Tapisserie de Bayeux liggen op 10 minuten wandelen. Station Bayeux ligt op 13 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Cathedral cottage

9,6

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,8

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 10 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 10 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We loved our stay in Bayeux. The location was perfect!
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful apartment great location
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The apartment is on a private, quiet, side street right off of downtown. The kitchen was very will stocked. Christian the host was so amazing. He even picked us up from the train station in the rain.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Roomy 1 bedroom apt Kitchen well stocked Centrally located and quiet Parking across street Perfect home base for exploring Normandy!
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Christian and Patricia were excellent hosts. The property was excellent as well and just as described! The location is perfect and we had everything we needed. I would not hesitate to go back.Thank you Patricia and Christian
5 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Location was fantastic. Next to many restaurants and shops. Very spacious. Bed was comfortable. We were there during an extreme heatwave, no fault of the owners but very uncomfortable. No AC (which was disclosed in the listing so not a surprise). Having some sort of fan in the apartment would make those unbearable hot days and nights a little easier. Other than that, our stay was good. Would stay again.
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Awesome spot!!!

Everything we needed!!!
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The apartment was charming, well appointed, and comfortable. My husband and granddaughter joined me. The home was clean, easy to access, and ideally located. Our hosts were lovely.
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent séjour.

Bien située pour rayonner aux alentours. Location coquette et spacieuse pour quatre avec tout le nécessaire à proximité.
2 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

2 nachten verbleven in oktober 2025