Het vakantieappartement bevindt zich in een in 2015 gebouwd appartementenhuis en is modern en functioneel ingericht. Het perceel ligt in een woonwijk, in het dorpscentrum. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de binnenplaats en de zonnige ligging is de woning populair. Voor gemeenschappelijk gebruik zijn beschikbaar: ligstoel, tuindouche, barbecuefaciliteit, tuinmeubilair en binnenplaats.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is op de 2.verdieping en leidt direct in de woonkamer. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met zithoek en TV. U heeft toegang tot het 5 m² grote, overdekt balkon met tuinmeubelen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en haardroger. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Baška. Het vakantieappartement bevindt zich op een afgesloten tuinperceel, begrensd door een hek, een haag en een muur. De toegang verloopt via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op het perceel.
Speciaal Airconditioning. Kinderledikant, internettoegang (wifi), kluis en wasmachine. Televisieontvangst via satelliet.
Zwembad Alle zwembaden staan tot uw gezamenlijke beschikking. Buitenzwembad (in gebruik van begin mei tot half oktober).
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 100 m, restaurant 200 m, dorpscentrum 100 m. De dichtstbijzijnde halte voor het openbaar vervoer ligt op 700 m afstand. Apotheek, bank elk 100 m. Arts op 300 m. Luchthaven in Omišalj 45 km. Treinstation in Rijeka 75 km. Kinderspeelplaats 400 m. Haven 900 m. In de zomer: Adriatische Zee 200 m in Baška (strand 200 m in Baška met kiezel). Duiken in Baška 2 km. Het strand is geschikt voor kinderen en niet-zwemmers.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 2e verdieping en is via een binnentrap bereikbaar. Woonkamer met zithoek, tv, airconditioning, eethoek (2 plaatsen) en toegang tot het balkon (5 m², overdekt, tuinmeubelen, 1 tafel, 2 stoelen). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer met airconditioning, elektrisch fornuis (keramische kookplaat), afzuigkap, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer met wasmachine, douche, 1 wastafel, toilet en föhn.
dit appartement ligt vlak bij het strand in Baška. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Baščanska ploča en Sint-Luciakerk. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Baška Port en Dunat-strand. Bekijk onze reisgids voor Baška
Beschikt Holiday apartment with shared-use pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with shared-use pool?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with shared-use pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with shared-use pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with shared-use pool?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Kvarnergolf, Vela-strand en Baska Promenade. Ook Baška Port en Sint-Luciakerk liggen op 2 km afstand.