Geheel appartement

Holiday apartment with air conditioning and balcony

Fotogalerie voor Holiday apartment with air conditioning and balcony

Strand
Een knus woongedeelte met een bank, een eettafel, een vaas met bloemen, een keukenhoek en een raam met gordijnen.
Een kleine keuken met een spoelbak, fornuis en kastjes. Een stoel is zichtbaar bij het raam, en er is een deur aan de rechterkant.
Jachthaven
Een waterkantpromenade met banken, een helder uitzicht op een kustplaats en rotsachtig terrein op de achtergrond.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment with air conditioning and balcony

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is functioneel ingericht.

    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 35 m² groot en is geschikt voor maximaal 3 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is in der 1. Etage

    en leidt via een binnentrap. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer als doorgangskamer en met 1 extra bed op slaapbank, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 3 personen. U heeft toegang tot het 4 m² grote balkon. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. keuken met gasfornuis, elektrisch fornuis (2 kookplaat), koelkast, koffiemachine en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel en WC.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Ligging
    Baška. De verhuurder woont permanent in het huis, maar gebruikt een aparte ingang. De toegang is via een zijweg (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.

    Speciaal
    Airconditioning. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via satelliet.

    Huisdier
    niet toegestaan.

    Afstand
    Winkels 300 m, restaurant 300 m, centrum 300 m. De dichtstbijzijnde halte voor het openbaar vervoer ligt op 600 m afstand. Discotheek op 11,8 km. Sauna op 15,1 km. Bank op 200 m. Bioscoop op 23,8 km. Baška: apotheek 300 m en arts 600 m. Kinderspeelplaats 500 m. In de zomer: Adriatische Zee 400 m in Baška (strand 400 m in Baška met kiezel). Duiken in Baška 2 km.

    Verdeling
    Vakantiewoning, 1 verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 35 m², in totaal 3 bedden (waarvan 1 extra bed).

    Kamer
    De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping

    en is via een binnentrap bereikbaar. Woonkamer (doorgangskamer) met 1 extra bed op slaapbank/sofa, tv, eethoek (3 plaatsen) en toegang tot het balkon (4 m²). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Keuken in de woonkeuken met gasfornuis, elektrische kookplaat (2 platen), koelkast, koffiezetapparaat en elektrische waterkoker. Badkamer met douche, 1 wastafel en toilet.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Baška. Bezoek Baška Port en Dunat-strand als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en Vela-strand. Bekijk onze reisgids voor Baška
Meer appartementen in Baška
Kaart
Baška, Insel Krk

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een strand met turquoise water, een rij strandparasols en een bergachtige achtergrond.
    Vela-strand
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een kustplaatsje met een jachthaven vol boten, omringd door bergen en begroeiing.
    Baška Port
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Baska Promenade
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Sint-Luciakerk
    2 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Rijeka (RJK) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Vinarija Nada
    8 min. wandelen
  • Bistro Caffe Bar Forza
    5 min. wandelen
  • Caffe Bar Rebica
    11 min. wandelen
  • Caffe Bar Pero
    5 min. wandelen
  • Gelateria Aida
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning and balcony?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning and balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning and balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment with air conditioning and balcony?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 5 minuten wandelen van Kvarnergolf en Baska Promenade. Ook Vela-strand en Baška Port liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk