Geheel appartement

Holiday apartment mit Balkon

Fotogalerie voor Holiday apartment mit Balkon

Een woonwijk met gebouwen, een heldere lucht en op de achtergrond bergen.
Een woonkamer met een rode bank, een klein wit bijzettafeltje en een zwarte kast met een televisie. Er hangen drie ingekaderde foto’s aan de muur.
Een eenpersoonsbed met een groene spreidek en witte kussens, een schilderij van een berglandschap aan de muur, en een raam met dunne gordijnen.
Een eetruimte met een witte tafel en stoelen, een blauwe tafelkleed en een schaal met fruit.
Een woonhuis met twee verdiepingen en een balkon, omringd door groen.

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer58 m²

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment mit Balkon

  • Het vakantieappartement is modern en functioneel ingericht. Ook vanwege de rustige ligging is de woning populair. Ter beschikking voor gebruik: grillmogelijkheid. Balkon.


    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 58 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is in der 1. Etage

    . De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met TV. U heeft toegang tot het balkon. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. keuken met afwasmachine, gasfornuis, koelkast, magnetron, koffiemachine en broodrooster. badkamer met douche.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.


    Ligging
    Baška. De vakantiewoning ligt is modern en functioneel ingericht. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een rustige plek. Bij het huis is U 1 parkeerplaats voor een auto op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 200 m afstand en restaurant 200 m. apotheek, bank elk 100 m. discotheek in 11,6 km. sauna in 15,2 km. vliegveld in 22,6 km. bioscoop in 23,8 km. thermaal bad, overdekt zwembad elk 300 m. dokter in 400 m. Een kinderspeelplaats op 300 m afstand. Zwemmogelijkheid 7,1 km, strand in Baška, 300 m van uw verblijf vandaan. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. tennis, golf elk 300 m.


    Speciaal
    Airconditioning. Internettoegang (wifi). Televisie-ontvangst via satelliet.


    Huisdier
    niet toegestaan.


    Afstand
    Winkel 200 m, restaurant 200 m. De dichtstbijzijnde halte voor het openbaar vervoer ligt op 13,8 km afstand. Apotheek, bank elk 100 m. Discotheek op 11,6 km. Sauna op 15,2 km. Bioscoop op 23,8 km. Thermen, overdekt zwembad elk 300 m. Arts op 400 m. Kinderspeelplaats 300 m. In de zomer: Zwemgelegenheid 7,1 km (strand 300 m in Baška). Tennis, golf elk 300 m.


    Verdeling
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 58 m² groot en is geschikt voor maximaal 4 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is in der 1. Etage

    . De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met TV. U heeft toegang tot het balkon. 2 slaapkamer elk met 1 tweepersoonsbed. keuken met afwasmachine, gasfornuis, koelkast, magnetron, koffiemachine en broodrooster. badkamer met douche.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.


    Kamer
    Een barbecue is aanwezig. Balkon

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer

Entertainment

  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 58 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie CHE110253046MWST
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Baška. Bezoek Sint-Luciakerk en Baščanska ploča, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en Vela-strand. Bekijk onze reisgids voor Baška
Meer appartementen in Baška
Kaart
Baška, Insel Krk

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een strand met turquoise water, een rij strandparasols en een bergachtige achtergrond.
    Vela-strand
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kustplaatsje met een jachthaven vol boten, omringd door bergen en begroeiing.
    Baška Port
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Baska Promenade
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Sint-Luciakerk
    4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Rijeka (RJK) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Vinarija Nada
    6 min. wandelen
  • Bistro Caffe Bar Forza
    4 min. wandelen
  • Caffe Bar Rebica
    9 min. wandelen
  • Caffe Bar Pero
    4 min. wandelen
  • Gelateria Aida
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment mit Balkon?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment mit Balkon inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment mit Balkon uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment mit Balkon?

Dit appartement in Baška ligt op 5 minuten wandelen van Kvarnergolf, Baska Promenade en Vela-strand. Ook Baška Port en Sint-Luciakerk liggen op 2 km afstand.