Geheel appartement

Holiday apartment by the sea with barbecue and panoramic view

Fotogalerie voor Holiday apartment by the sea with barbecue and panoramic view

Een kuststrand met helder turquoise water, rotskliffen en een zandstrand met parasols en mensen.
Een gebouw met twee verdiepingen, een grindpad en geparkeerde auto's.
Een meerlaags woongebouw met balkons, een geplaveid binnenterrein en een bergachtige achtergrond.
Een slaapkamer met een houten bed, witte gordijnen en uitzicht op een balkon.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastje, wandlamp en balkon met uitzicht op de stad.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment by the sea with barbecue and panoramic view

  • Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex dat in 2003 is gebouwd en is modern en functioneel ingericht. Het perceel ligt aan de rand van het dorp. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de zee en de rustige en zonnige ligging op een helling is de woning populair. Voor gemeenschappelijk gebruik zijn beschikbaar: barbecuefaciliteiten, tuinmeubilair en binnenplaats.

    Uw vakantiewoning
    Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 35 m² groot en is geschikt voor maximaal 3 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss en leidt via een binnentrap direct in de woonkeuken. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer 12 m² groot en met 1 extra bed op slaapbank en TV. U heeft toegang tot het 10 m² grote, overdekt terras met tuinmeubelen, 1 tafel, 4 stoelen en parasol. slaapkamer 7 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. U heeft toegang tot het terras. Kooknis in de woonkamer als doorgangskamer, 2 m² groot en met eethoek, elektrisch fornuis (2 kookplaat), afzuigkap, koelkast (85 l, vriesvak), koffiemachine en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het terras. badkamer 5 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC en haardroger.
    Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en ledikantje. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.

    Ligging
    Baška, wijk Zarok. Het vakantieappartement bevindt zich op een 45 m² groot, afgesloten tuingrondstuk met grasveld en bloemen, omgeven door een hek en een haag. De verhuurder woont in een apart gebouw op het terrein. De toegang verloopt via een bergweg (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein.

    Speciaal
    Airconditioning. Kinderbed, internettoegang (WLAN) en kluis. Televisieontvangst via satelliet.

    Huisdier
    niet toegestaan.

    Afstand
    Winkelen 400 m, restaurant 400 m, dorpscentrum 1500 m. De dichtstbijzijnde halte voor het openbaar vervoer is 14,2 km verwijderd. Discotheek op 12,4 km. Sauna op 15,1 km. Bioscoop op 22,7 km. Baška: apotheek, bank elk 1450 m. Dokter 1500 m. Treinstation in Fluss 70 km. Luchthaven in Omišalj 45 km. Hoofdstraat 1500 m. Speeltuin 1000 m. In de zomer: Adriatische Zee 150 m in Baška (strand 150 m in Baška met kiezelstenen). Baška: tennis 1000 m, duiken 200 m, bootverhuur 2 km, hondenstrand 250 m en minigolf 900 m. Naaktstrand 3000 m.

    Verdeling
    Vakantiewoning, 1 verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 35 m², in totaal 3 bedden (waarvan 1 extra bed).

    Kamer
    De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de begane grond en leidt via een binnentrap direct naar de woonkeuken. Woonkamer (12 m²) met 1 extra bed op bank/sofa, tv en toegang tot het terras (10 m², overdekt, tuinmeubilair, 1 tafel, 4 stoelen, parasol). Slaapkamer (7 m²) met 1 tweepersoonsbed en toegang tot het terras. Kitchenette in de woonkamer (2 m², doorgangskamer) met eethoek (4 plaatsen), elektrische kookplaat (2 platen), afzuigkap, koelkast (85 l, vriesvak), koffiezetapparaat, elektrische waterkoker en toegang tot het terras. Badkamer (5 m²) met douche, 1 wastafel, toilet en föhn.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Baška. Bezoek Baška Port en Dunat-strand als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kvarnergolf en Vela-strand. Bekijk onze reisgids voor Baška
Meer appartementen in Baška
Kaart
Baška, Insel Krk

In de buurt

  • Een kustplaats in de schemering met kleurrijke gebouwen, een opvallende toren en boten die in het rustige water liggen aangemeerd.
    Kvarnergolf
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een strand met turquoise water, een rij strandparasols en een bergachtige achtergrond.
    Vela-strand
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kustplaatsje met een jachthaven vol boten, omringd door bergen en begroeiing.
    Baška Port
    8 min. rijden - 3.3 km
  • Baska Promenade
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Haven van Krk Stad
    38 min. rijden - 26.7 km

Lokaal vervoer

  • Rijeka (RJK) - 60 min. rijden

Restaurants

  • Vinarija Nada
    5 min. rijden
  • Bistro Caffe Bar Forza
    19 min. wandelen
  • Buffet Zarok
    3 min. wandelen
  • Caffe Bar Pero
    15 min. wandelen
  • Gelateria Aida
    16 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment by the sea with barbecue and panoramic view?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment by the sea with barbecue and panoramic view inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment by the sea with barbecue and panoramic view uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday apartment by the sea with barbecue and panoramic view?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Kvarnergolf en Vela-strand. Ook Baska Promenade en Baška Port liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk