Hotel Italia

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 133
inclusief belastingen en toeslagen
11 sep - 12 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

8,0 van 10
Zeer goed
(3 beoordelingen)
  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Standaard driepersoonskamer

  • 14 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons zetelbed OF 2 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Standaard vierpersoonskamer

  • 16 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed, 1 eenpersoonsbed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Eenpersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Klassieke kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Italia ligt in het stadscentrum en aan een meer in Baselga di Pine. Kerstmarkt van Trento en Kerstmarkt van Levico Terme zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Meer van Caldonazzo en Fiemmevallei verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion van Briamasco of PalaTrento. Bekijk onze reisgids voor Baselga di Pine
Kaart
Via Cesare Battisti, Baselga di Pine, TN, 38042

In de buurt

  • Een historisch gebouw met een koepel en een toren, omgeven door bomen en verlicht door lantaarns.
    Kerstmarkt van Trento
    22 min. rijden - 18.3 km
  • Een historieke fontein met beelden, een klokkentoren en omliggende gebouwen.
    Piazza Duomo
    24 min. rijden - 19.7 km
  • Een gebouw van steen met een groen dak en een gebogen toegang.
    Kathedraal van Trento
    24 min. rijden - 19.7 km
  • Een rivier die zich een weg baant door een vallei, met bergen op de achtergrond en een stadsgezicht langs de oevers.
    Monte Bondone
    26 min. rijden - 22.1 km
  • Spiaggia Alberon
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Pergine - 18 min. rijden
  • Bolzano (BZO) - 66 min. rijden

Restaurants

  • Pizzeria Bosco Incantato
    25 min. rijden
  • Oltrebar
    21 min. rijden
  • Ristorante Angi
    14 min. rijden
  • Bar Alla Spiaggia
    4 min. rijden
  • Bottega del Caffé Dersut
    12 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Italia

  • Hotel aan het meer
  • Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin verwelkomen je bij Hotel Italia. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een speeltuin en een bar.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Gratis fietsen ter plaatse, een bagageopslagruimte en vergaderruimtes
    • Een feestzaal en een kluis bij de receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Italia zorgen voor volop comfort dankzij gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en bidets
    • Flatscreentelevisies met digitale zenders
    • Balkons, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.30 uur
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Dingen om te doen

  • Gratis fietsenverhuur
  • Speeltuin

Gezinsvriendelijk

  • Speeltuin

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Receptie met beperkte openingsuren

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • Vergaderruimtes

Buiten

  • Aan een meer
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen

Meer

  • Feestruimte

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv met digitale zenders

Meer

  • Bureau
  • Kluis
  • Verwarming (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 15 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT022009A1U6H5QPK4
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Italia?

Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een maximumgewicht van 15 kg per huisdier toegestaan. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Italia?

Vandaag, 22 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Italia van één nacht voor twee volwassenen op 11 sep. 2026 min. € 133, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hotel Italia inchecken?

Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Italia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel Italia?

Dit hotel in het centrum van Baselga di Pine bevindt zich op enkele stappen van Valsugana en op 5 km van Lago di Piazze en Spiaggia alla Diga. Ook Wolf's Waterval en Santuario della Madonna di Pinè liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.