STADT-Hotel Lörrach

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 101
inclusief belastingen en toeslagen
31 mei - 1 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

STADT-Hotel Lörrach

  • Hotel vlak bij Fondation Beyeler
  • STADT-Hotel Lörrach bevindt zich dicht bij Vitra Design Museum en biedt een terras en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
    • Gratis kranten, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
    • Een lift, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij STADT-Hotel Lörrach bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en minibars.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Gemeenschappelijke badkamers met badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met satellietzenders
    • Waterkokers, verwarming en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 07.00 uur en 21.00 uur, van zaterdag t/m zondag tussen 07.30 uur en 12.00 uur, en van zaterdag t/m zondag tussen 18.00 uur en 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.80 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 6 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 15 per persoon
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 50 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
  • Betaald parkeren: EUR 15 per dag
  • Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Nationale beoordeling

Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij STADT-Hotel Lörrach?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij STADT-Hotel Lörrach?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij STADT-Hotel Lörrach van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost EUR 15 per dag.

Hoe laat kan ik bij STADT-Hotel Lörrach inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij STADT-Hotel Lörrach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt STADT-Hotel Lörrach een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 50 per voertuig.

Waar staat STADT-Hotel Lörrach?

Dit hotel ligt in het centrum van Loerrach, op 3 km van Fondation Beyeler en op 4,8 km van Vitra Design Museum. Ook Munster van Bazel en Dierentuin van Basel liggen op 15 km afstand. S-Bahnhalte Lörrach-Stetten ligt op 16 minuten wandelen en naar S-Bahnhalte Lörrach Dammstraße is het 23 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,6

Uitstekend

9,0

Netheid

8,2

Locatie

9,0

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 31 van 84 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 44 van 84 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 84 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 84 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 84 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MARILYN

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice staff, clean room, near the train station and close to the shopping malls and dining restaurants.
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Maria

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mysig stad och bra hotell.
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sophie

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel bien situé dans le centre, studio de 3 personnes, avec terrasse au soleil, au top
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Uwe

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles okay. Freundliches Personal, saubere Unterkunft, zentrale Lage.
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Julia

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Personal ist wirklich sehr freundlich und Alles ist sehr sauber. Das Frühstück ist top.
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Robert

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great stay

We had a great stay here. Really handy for the train station. Staff were SO friendly and helpful. Our room was a little dated, but the bathroom was new and modern. The room was so clear. Would stay again :)
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

FRANK

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Check in über Digi Box hat super funktioniert. Netter Service. neues Bad.
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Frank

Positief: Netheid, personeel en service
Nettes Hotel im Herzen von Lörrach. 2 Minuten bis zum zentralen Platz der Innenstadt. Parkmöglichkeit direkt unter dem Hotel in einem öffentlichen Parkhaus gegeben. Das Innenleben ist schon etwas älter, aber die Innenstadtnähe und unkompliziertes Erreichen macht es wieder wett. Empfang ist zu jeder Zeit sehr nett und zuvorkommend.
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rainer

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything is fine!
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Yadira

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
la actitud de la recepcionista muy grosera, el anuncio no menciona que el estacionamiento no se incluye y se paga aparte, eso deberían ponerlo para elegir hoteles que lo incluyan no pagar mas
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

6/10 – Matig

Carlos Raul

Positief: Personeel en service, voorzieningen
It's time to change the rugs
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Erwin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel sehr gut erreichbar direkt am Marktplatz. Einkaufen und Restaurants alles in unmittelbarer Nähe.
3 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Gerlind

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles gut
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Antti

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

MC tur

Perfekt för övernattning vid MC tur Bra frukost Bra parkering
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Melanie

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unkomplizierter Check in außerhalb der Servicezeiten, sehr zentral gelegen, Zimmer groß, Bad etwas in die Jahre gekommen, aber tiptop sauber.
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Christian

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein grundsolides Hotel. Zentral gelegen, gute Ausstattung, gutes Frühstück. Direkt unter dem Hotel befindet sich nun eine frei zugängliche 24/7 Tiefgarage, 12 € max / Tag, fairer Preis. Bei diesem Hotel macht man nichts falsch. Empfehlenswert.
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christina

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Empfehlrnswert
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Klaus

Positief: Netheid, voorzieningen
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Unterkunft ist ok, 86 € ohne Frühstück ist anspruchsvoll. Kein Lift von -2 zum Hotel, erst muss man eine Treppe laufen. Parken 12 Euro pro Nacht. Sehr kurze Wege zum Zentrum.
1 nacht verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mara

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kontaktlose Schlüsselübergabe hat super funktioniert. Zimmer war gross und schön.
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jochen

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles gut
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd

6/10 – Matig

Frank

Simple hotel,
1 nacht verbleven in september 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Kann man nehmen

Die Matratzen waren okay, nicht zu weich, nicht zu hart. Das Bad aus den 90ern könnte ein Upgrade vertragen, insgesamt in Ordnung für ein Innenstadt-Hotel bei dem Preis-Leistungsverhältnis.
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Dr. Adnan

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel in the center of the city
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Raphael

Positief: Netheid, personeel en service
Super
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Enes

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Gut und günstig

Alles schön sauber. Optimal für 1 oder 2 nächte. Jedoch meine 2 freunde und ich fanden die Betten nicht so gemütlich.
1 nacht verbleven in oktober 2019