Welkom bij Garden Paradise Escape, een prachtige vrijstaande villa met twee verdiepingen in de rustige wijk Zinnigas, in Baratili San Pietro. Met zijn schilderachtige ligging en weelderige tuin is dit vakantiehuis het perfecte toevluchtsoord voor iedereen die even wil ontsnappen aan de drukte van het dagelijks leven.
Een droomtuin
Het echte juweeltje van dit huis is de enorme tuin, een groen paradijs waar je lekker kunt ontspannen en van het buitenleven kunt genieten. De tuin is uitgerust met tuinmeubilair, een tafel en stoelen om buiten te eten, een voetbaldoel en een basketbalring voor sportieve activiteiten. Er is ook een barbecue om heerlijke maaltijden in de buitenlucht te bereiden en onvergetelijke avonden door te brengen met je dierbaren. Hoewel er geen zwembad is, biedt de tuin ruim voldoende plek om af te koelen en van de zomerzon te genieten.
Woonkamer en keuken
Op de begane grond vind je een volledig uitgeruste keuken waar je makkelijk maaltijden kunt bereiden. De lichte en ruime woonkamer heeft comfortabele fauteuils en een tv, perfect om te ontspannen na een dagje de schoonheid van Sardinië te ontdekken.
Badkamers
De villa heeft twee complete badkamers, één op de begane grond en één op de eerste verdieping, beide voorzien van alle benodigde voorzieningen voor een aangenaam en zorgeloos verblijf.
Slaapkamers
Met knusse bedden en grote ramen die uitkijken op het weelderige groen, biedt elke kamer een rustige oase voor een goede nachtrust. Het huis biedt plaats aan maximaal zes gasten en beschikt over vier gezellige slaapkamers: één met een tweepersoonsbed, twee met elk een eenpersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden die je aan elkaar kunt schuiven tot een tweepersoonsbed.
deze villa ligt in Baratili San Pietro. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Toren van San Cristoforo en Kathedraal van Oristano. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Eolo Windsurfschool en Parco Paleontologico Dinosardo een bezoekje brengen. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals wandelen. Bekijk onze reisgids voor Baratili San Pietro
Zijn huisdieren welkom bij Garden Paradise Escape?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Garden Paradise Escape inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Garden Paradise Escape uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Garden Paradise Escape?
Deze villa in Baratili San Pietro ligt op 10 km afstand van Wijnmakerij Contini, Museo Civico Giovanni Marongiu en Toren van San Cristoforo. Ook Chiesa di San Francesco en Chiesa Santa Chiara liggen op 10 km afstand.