Particuliere eigenaar
Capital O 93372 Aurora Residence
Hotel met een 24-uurs receptie in Banten
Fotogalerie voor Capital O 93372 Aurora Residence





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Deluxe tweepersoonskamer laden

Deluxe tweepersoonskamer
Hoogtepunten
Airconditioning
Flatscreentelevisie
Een privébadkamer
Een bureau
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

34, Green Lake View Apartment,Jalan Dewi, Sartika No. 34, Kec. Ciputat,Banten, Banten, Outer Jakarta, 15411
Over deze accommodatie
Capital O 93372 Aurora Residence
Gelijkaardige accommodaties

OYO 3887 Potreh Mastekah 2
OYO 3887 Potreh Mastekah 2
- Parkeren inbegrepen
- Gratis wifi
- Schoonmaakservice
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Capital O 93372 Aurora Banten
Capital O 93372 Aurora Residence Hotel
Capital O 93372 Aurora Residence Banten
Capital O 93372 Aurora Residence Hotel Banten








