Hotel La Buissonniere ligt in Bannay in een landelijke omgeving. Bezoek Maison de Sancerre en Chateau de Tracy (wijnboerderij), enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Centre Aquatique de Belleville-sur-Loire en Sportcomplex van Belleville-sur-Loire. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Bannay
58, rue du Canal, Bannay, CENTRE-VAL DE LOIRE, 18300
In de buurt
Alphonse Mellot (wijnboerderij)
7 min. rijden - 7.8 km
Sancerrois Golf
8 min. rijden - 8.5 km
Domaine Vacheron (wijnboerderij)
8 min. rijden - 8.2 km
Maison de Sancerre
8 min. rijden - 8.2 km
Henri Bourgeois (wijnboerderij)
11 min. rijden - 11.5 km
Lokaal vervoer
Station Cosne-Cours-sur-Loire - 6 min. rijden
Restaurants
L'Auberge de Saint Thibault
6 min. rijden
Flunch
10 min. rijden
McDonald's
8 min. rijden
Hôtel Restaurant le Saint Christophe
6 min. rijden
Le bosphore
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel La Buissonniere
Hotel in een landelijke omgeving
Een terras, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel La Buissonniere. Het plaatselijke restaurant L ETAPE serveert lunch en diner. Naast een bar genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een waterkoeler en barbecues
Bagageopslagruimte, een computerstation en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel La Buissonniere bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 7 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Tegen een toeslag van EUR 25 wordt er op maandag een diner met de gastheer of -vrouw aangeboden; reservatie vereist
Restaurants ter plaatse
L ETAPE
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Waterkoeler
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 15.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 5 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 5.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.66 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 7 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor huisdieren: EUR 5 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 5.0 per dag
Diner: EUR 25
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HOTEL LA BUISSONNIERE Hotel
HOTEL LA BUISSONNIERE BANNAY
HOTEL LA BUISSONNIERE Hotel BANNAY
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel La Buissonniere?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 5 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel La Buissonniere?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel La Buissonniere van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel La Buissonniere inchecken?
Inchecken kan vanaf: 17.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel La Buissonniere uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel La Buissonniere?
Dit hotel ligt in een landelijke omgeving, op 10 km afstand van Eglise Notre-Dame de Sancerre, Domaine Bizet en Maison de Sancerre. Ook Sancerrois Golf en Domaine Etienne et Sebastien Riffault (wijnboerderij) liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel La Buissonniere
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,2
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 26 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 15 van 26 beoordelingen
8 - Goed
15
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 26 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 26 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 26 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Eric
Reisde met familie
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable, clean and practical at a very decent price
Eric
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Kamel
30 okt 2025
Kamel
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sylviane
Reisde met partner
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lieu très reposant et propriétaire très agréable
Sylviane
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Anki
19 aug 2025
Anki
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met familie
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil magnifique, chambre très très propre, salle de bain spacieuse et repas de cuisine locale délicieuse !
Robert
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Martin
Reisde met een groep
22 jun 2025
Positief: Personeel en service
Alles vorhanden und gutes Frühstück
Familienbetrieb mit gutem Restaurant
Martin
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Donald, Vancouver
24 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jorge
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Ramiro
22 apr 2025
Ramiro
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Marie
Reisde met familie
22 apr 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Accueil chaleureux
Hôtel bien placé, accueil chaleureux et petit-déjeuner varié.
Je recommande cet endroit.
Marie
1 nacht verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Denis
Zakenreiziger
3 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Denis
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Nicolas
Zakenreiziger
10 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nicolas
1 nacht verbleven in maart 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
26 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Jacques
20 dec 2024
Jacques
1 nacht verbleven in december 2024
8/10 – Goed
Olivier
3 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Olivier
2 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Denis
20 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Denis
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Sébastien
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon séjour d'une nuit dans cet hôtel. Les chambres sont spacieuses et bien décorées. La literie est très bien et l'environnement est calme.
Sébastien
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Sylvain
14 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Sylvain
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Frederic
9 sep 2024
Frederic
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Catherine
16 aug 2024
Catherine
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
philippe
Reisde met familie en kleine kinderen
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ne pas passer par Expedia car sur ma réservation j'ai demande un rez de chausser non transmis à l'hotel (conjoint handicapé) nous nous sommes retrouvés à l'étage avec escalier.
philippe
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Caroline
26 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ravis de cette courte étape d'une nuit
: chambres confortables et propres et accueil très chaleureux.
Caroline
1 nacht verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Laurent
Zakenreiziger
15 apr 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Laurent
4 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
GACHET
17 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
GACHET
1 nacht verbleven in maart 2024
8/10 – Goed
FRANCOIS
Zakenreiziger
27 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer