Bangkok City Link Hotel

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

2,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 47
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer, niet-roken, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard Twin kamer, niet-roken, privébadkamer

  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Superior tweepersoonskamer, niet-roken, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Deluxe tweepersoonskamer, niet-roken, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Deluxe Twin kamer, niet-roken, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, privébadkamer

  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Bangkok City Link Hotel bevindt zich in Makkasan, een wijk in Bangkok, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij een metrostation. Markt Pratunam en CentralWorld winkelcentrum zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lumphini Park en Chao Praya River. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nationaal stadion Rajamangala of IMPACT Arena. Bekijk onze reisgids voor Bangkok
Kaart
345 Ratchaprarop Road, Makkasan, Bangkok, Bangkok, 10400

In de buurt

  • Een persoon met een strohoed en een bruine rugzak loopt door een winkelcentrum langs verschillende kledingetalages.
    Markt Pratunam
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een stadsgezicht met een opvallend hoog gebouw, een bochtige snelweg en dichte stedelijke bebouwing.
    Baiyoke-toren II
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een roze oldtimer geparkeerd voor The Platinum Fashion Mall.
    Platinum Fashion Mall
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Een levendig stadsplein met een monument, viaducten en moderne gebouwen.
    Overwinningsmonument
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een grote, verlichte kerstboom met een ster bovenop, voor een winkelcentrum.
    CentralWorld winkelcentrum
    17 min. wandelen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Ratchaprarop - 4 min. wandelen
  • Station Bangkok Makkasan - 11 min. wandelen
  • Bangkok (DMK-Don Mueang Intl.) - 27 min. rijden

Restaurants

  • The Stay Café
    5 min. wandelen
  • Kuang Seafood
    4 min. wandelen
  • ก๋วยเตี๋ยวเนื้อรางนํ้า
    3 min. wandelen
  • Cuisine Pullman Hotel & Resort
    7 min. wandelen
  • ตี๋โภชนา
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Bangkok City Link Hotel

  • Hotel vlak bij Markt Pratunam
  • Bangkok City Link Hotel ligt op een steenworp van CentralWorld winkelcentrum en Siam Paragon Mall en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • De 61 kamers hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met haardrogers en shampoo
    • Dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Bangkok City Link Hotel?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Bangkok City Link Hotel?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Bangkok City Link Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 47, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Bangkok City Link Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Bangkok City Link Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van THB 292 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Bangkok City Link Hotel?

Dit hotel ligt in Makkasan, op 10 minuten wandelen van Markt Pratunam en Baiyoke-toren II. Ook CentralWorld winkelcentrum en Platinum Fashion Mall liggen op 2 km afstand. Station Ratchaprarop ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Phaya Thai is het 14 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Bangkok City Link Hotel

2,0

2,0

Netheid

8,0

Personeel en service

6,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Es befinden sich reichlich kakerlaken im Hotel. Wir mussten mitten in der Nacht auschecken und ein anderes Hotel buchen, weil wir es nicht ertragen konnten.
2 nachten verbleven in augustus 2025